2733
2739

تو عنوان گفتم همه رو

کد ملی اسم پدرو مادرش هست

تحقیق واسه امر خیره

‏خدایا من حسودم،کاری کن به چشم بقیه شبیه عن باشه 😌

برو تحقیق دیگه

ازمادرشوهرت ناراحتی  خواهرشوهرت ورپریده بازی دراورده  شوهرت رواعصابته   جاریت چش سفید بازی دراورده  توتخم چشاشون نگاه کن  خوب نگاه کن و بگو سه بار بگو👈 دوغ گازدار گازدوغ دار دوغ گازدار گاز دوغ دار دوغ گازدار گازدوغ دار   نمیتونه بگه ضایع میشه توام میخندی  بی مزه ام خودتونین     من توهمه پستا هستم ناراحتی از ایران برو  

برین کلانتری عدم سو پیشینه بگیرین😄

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

فک نکنم به درد بخوره الان آدما سیاست مدارن هزار رنگن فقط گذشت زمان و رفت و امد میتونه دستشو رو کنه حتی تحقیق محلی ام دیگه جواب نیست ...من واحدای تو خونه مو نمیشناسم نمیدونم کدوم مهمونن کدوم صاحب خونه 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
قدیما با آدرس تحقیق میکردن کد ملی تازه مد شده؟

عوم واسه سابقه دار بودنش یا دانشگاه یا خیلی چیزای دیگه که گفتم دوستان راهنمایی کنن

‏خدایا من حسودم،کاری کن به چشم بقیه شبیه عن باشه 😌

من تنها کاری که با کد ملی میتونم بکنم ،چک کارنامه های قلمچی طرفه😅😐

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!