2733
2739

نمی دونید چقدر حالم شبا بد می شه نمی دونید چقدر احساس تنهایی وبی کسی می کنم نمی دوید چقدر سخته برام خدایا اخرین بغل بهم بدکاری عمرنکردی پدرم را بهم بدهکاری خدایا خدایا😭😭😭😭😭😭

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاش بابای تو زنده بود بابای ما نبود

همش تهدید به قتل میکنه😰😰😰😰

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون

وقتی نگاه می کنم همه هستن همه سالمند اما پدر جوان من دیگه نیست چقدر حالم بد می شه همه ی فامیل کرونا گرفتن همه خوب شد اما بابای ۴۳ ساله من فوت شد 

منم  هنوز بیس روز نشده بابام پر کشیده  بیا تاپیک من درد و دل کنیم 

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 
2738

وقتی زنگ زدم بیمارستان حال بابام بپرسم هی پرستار می گفت خدا بهت صبر بده گریه می کرده التماس می کردم می گفتم تورخدا توروخدا بگو بابام حالش خوبه توروخدا بگو داره نفس می کشه

وقتی نگاه می کنم همه هستن همه سالمند اما پدر جوان من دیگه نیست چقدر حالم بد می شه همه ی فامیل کرونا ...

واقعا امشب میگفتم عدالت خدا کجا رفته 

یکی مثل بابای تو رو میبره یگیم مثل ما همش تن و بدنمون میلرزه

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون
منم  هنوز بیس روز نشده بابام پر کشیده  بیا تاپیک من درد و دل کنیم

بابای من امروز ۴۴ روزه که رفته وقتی رفتم بیمارستان توی حیاط فقط دوتا داداش های من بودن که داشتن به سرو صورت می زدن نمی ونید چقدر سخته نمی دونید قرار بود اون روز دستگاه تنفس بکشن تا بابام راحت تر بشه نه اینکه کلا از زندکی کشیده بشه 

واقعا امشب میگفتم عدالت خدا کجا رفته  یکی مثل بابای تو رو میبره یگیم مثل ما همش تن و بدنمون می ...

خدا می دونه خدا می دونه همین دوهفته قبل مریضی رفته بودیم کوه شبانه خودش را رسوند که بچه هام شب نترسن الان ۴۴ شب که دیگه خونه نیست وقتی ۳ صبح میرفتیم بهشت معصومه ناله می کرده شیون می کردیم چرا چرا بلند نشد بگه برین خونه می ترسین

دقیقا حال منو داری 

منم پدرم جوون و سالم بود 

بدون هیچ بیماری پیش زمینه ایی 

کرونا لعنتی پدر مهربون و مظلومم از ما گرفت 

نابود شدم 

دلم بهش میسوزه 

دوست داشت خوب بشه و برگرده به زندگی 

اما خدا شفاش نداد 

خیلی مرد خوبی بود اینو من نمیگماااا 

هر کسی ک می‌شناخت می‌گفت 

پنج شنبه سر خاکش بودم یکی اومد فاتحه فرستاد بعد رو به مادرم کرد گفت این مرد مثل گل بود  

واقعا مثل گل بود 

من میفهممت 

کاملا درکت میکنم 

پدرم یک هفته به خواب مصنوعی رفت و بعدش برای همیشه رفت 

رفتم به انتظاماتی التماس کردم بزاره برم از پشت در ببینم 

خیلی اذیت کرد ولی با خودش برد 

شیشه تار بود 

گفتم یه ذره در باز کن از دور ببینم 

نذاشت 

بابام اون موقع حالش بد بود ولی به کما نرفته بود تار بود ولی می‌دیدم تموم میخوره 

انگار صدامو شنید خیلی آروم دستش بهم تکون داد 

خیلی بابای خوبی بود 

خیلی 

برای پدرتون فاتحه می‌فرستم 

شما هم اگر خواستید دعا کنید برای بابام

دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤
دقیقا حال منو داری  منم پدرم جوون و سالم بود  بدون هیچ بیماری پیش زمینه ایی  کرونا ...

این دردی که کسی که تجربه کردی می فهمه ممنونم عزیزم انشالله خدا بهت صبر بده نمی دونم شاید شما بزرگ باشین اما خواهر برادر های من خیلی کوچیک هستن داداشم امسال تازه کلاس اول می ره خواهرم یک ماه دیگه ۴ سالش می شه مامانم باردار بابام برام بابا نبود خدای روی زمین بودچشم حتما فاتحه می خونم

این دردی که کسی که تجربه کردی می فهمه ممنونم عزیزم انشالله خدا بهت صبر بده نمی دونم شاید شما بزرگ با ...

عزیزم‌ 

پدر منم جوون بود 

و منم دقیقا مثل شما هی به دخترای دیگه ک پدر دارن حسرت میخورم 

منم یه خواهر ۱۵ ساله دارم 

و میفهمم چقدر سختی میکشید 

شما چند روز بعد از بیماری پدرتون بردینش دکتر؟ 

و ریه شون چند درصد درگیر بودن؟

دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤
2706