2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زیگزاگ اجی یا داداش چته شما گل ؟ 

زیاد عادت ندارم کسیو لایک کنم اگه دیدی لایکت کردم بدون دیدگاهت خیلی ب دلم نشسته که لایک کردم .خاهشا شما هم‌بی دلیل لایکم‌نکن دوست عزیز 
2740
تو مجالس ختم همیشه برا بی وارث بدوارثا فاتحه میفرستن نگران نباشین😂

😅🤣🤣🤣🤣

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖
ولشون کن اینا با من مشکل دارن 🙏🙏🙏🤣🙏🤣🙏🤣

😂😶

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃
معلم پرورشی ما میگف اگ تو‌مجالس عزا امام حسین اشک بریزی همون اشکها آتش جهنم خاموش میکنه. فک کن من ر ...

🤣🤣🤣🤣🥲🥲🥲🙏🥲🤣😎🤣الهی اصلا یه حرفای میزدن 🥲🥲🥲🤣🤣🤣🙏🙏🙏

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..
😂😂 ما هم یه دبیر عربی داشتیم میگف وقتایی که خونه تنهایین صدای تلویزیونو زیاد کنید و تا میتونید جیغ ...

واییی ترکیدم ....🤣🤣🙏🙏🙏🙏این  دیگه کی بوده🤣🤣🥲🥲🥲🥲

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..
2706