2737
2734
سونتا از طالقانی که وارد خ طلا فروشا بشی از سمت چپ تا انتها برو به یه پاساژ میرسی ،،،انتهای پاساژ زیر پله یه مغازه طلا فروشی هست که فقط طلاهای کادویی برا بچه ها داره سرشم خیلی شلوغه اونجا بری حتما یه چیزی می پسندی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ندا جان بعید میدونم با دو میلیون بتونی بینیتو ترمیم کنی ،،،،من خواهرم ١٠سال پیش پیش دکتر فرح بخش عمل کرد که متخصص گوش و حلق و بینیه که اصلا راضی نبود تابستون پیش رفت تهران پیش دکتر میترا علامه برا ترمیم که به نظر من الان خیلی خوب شده ،،،،،یه سر به تاپیک جراحیه ثانویه بینی بزن اونجا حسابی میتونی در مورد دکترا اطلاعات جمع کنی
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=468613&PostID=27012100#27012100

2742
سلام خانوما هستید؟
من بالاخره خونه گرفتم تو کورش میخواستم ببینم این طرفا کسی باشگاه بدنسازی میشناسه
کیا خونشون اینطرفه بیایید بیشتر باهم اشنا بشیم ما خونمون عامری 12 هستش
بچه ها تو رو خدا بیایید ها نیایید نا امید میشم
2738
امید مادر ممنونم عزیزم بتونم حتما سر میزنم

بهارک جان مرعشی خوبه منجم زاده هم من دخترم رو میبرم خیلی تشخیصش خوبه
البته دکتر دهدشتیان دکتریه که اگه بیماری باشه که دکتری نتونه تشخیص بده میفرستن پیش دهدشتیان

به نظر من چون از شهرستان هم میای برو پیش دهدشتیان نوبت دهیش هم باید تماس بگیری صبح ها از یه ساعتی تا 11 صبح برای بعد از ظهر نوبت میده
زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

ندا جون برای بینیت اصلا ریسک نکن خودت میدونی که این کار ریسک پذیر نیست

اگه بتونی اصفهان عمل کنی خیلی بهتره خیلی بهتر حتی از نظر هزینه
من اصفهان دکتر طباطبایی که شاید الان دیگه عمل نکنه و خیلی زیاد پول بگیره
بعد دکتر شهریار لقمانی که دکتر خودم بود و ازش خیلی خیلی راضی ام
و دکتر علیپور رو با تضمین بهت معرفی میکنم

زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

2706