2733
2764
عنوان

میخوام تموم کنم همه چیو...

165 بازدید | 19 پست

ولی هر جور فکر میکنم خیلی تنها میشم.خیلی...

از یه طرفم با بودن تو این رابطه اذیتم.خیلی گیجم خیلی تنهام.مشاوره رفتم هیچکاری نتونست برام بکنه خانوادم هیچی دوستامم که دمشون گرم انقد بی معرفتنن. دیگ عقلم قد نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چن وقته با همین..چیکار میکنه ک اذیت میشی

دو سال و نیم.بی توجهی زیاد.مثلا استرس بگیره میشه یه ادم دیگ اصلا دیگ ادم حسابت نمیکنه.شرایط اینم نداره زودتر عروسی بگیریم بریم سر زندگی.تو برزخم قشنگ

باهاش حرف زدی در این مورد ؟ که چرا مثلا این شکلیه؟

اره ولی میدونی ادما رو نمیشه تغییر داد خیلی باهاش حرف زدم.گفتم اصلا فکر کن من کمبود دارم یکم بیشتر محبت کن.انگار داری با ربات حرف میزنی

ببین من زیاد علاقه ای دیگ به این شخص ندارم ولی نه دوستی دارم نه خانواده ای نه هیچکس هیچکسسسس

ببین من خودم در این زمینه تجربه ای ندارم ولی به نظرم به خاطر ترس از تنهایی خودت رو عذاب نده آخه به نظرم بودن با یه آدم اشتباه آدم رو هزار برابر بیشتر از تنها بودن عذاب میده چون کلی ذهن آدم درگیر میشه .بعضی وقت ها تنهایی فرصتی میشه برای اینکه خودت رو بهتر بشناسی .

من سمت هر کی میرم سرده باهام.نکنه من مشکلی دارم

توی روابطط با افراد خیلی تعهد داری نه ؟ منظورم اینه که آدم با معرفتی هستی و سعی میکنی بقیه رو راضی نگه داری؟ میدونی چرا پرسیدم آخه من خودمم یه مدت این شکلی بودم به همه خیلی بها میدادم و انکار هر چی به افراد بیشتر ارزش بدی و براشون احترام قائل بشی بیشتر باهات سر میشن.

توی روابطط با افراد خیلی تعهد داری نه ؟ منظورم اینه که آدم با معرفتی هستی و سعی میکنی بقیه رو راضی ن ...

دقیقاااا همینی که میگی هستم یه ادم با معرفت قدر دان.ولی بقیه هیچی دریغ از یه کار کوچیک برات بکنن

2706