2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری خارج از رحم (EP)

| مشاهده متن کامل بحث + 520632 بازدید | 4836 پست
نازگل دردا بخاطر اینه که داره رشد میکنه ولوله رو کش میده لوله هم تا یه حدی کش پیدا میکنه بعدش پاره میشه
دکتر بهم گفت کلفتی لوله به اندازه رشته ماکارونیه
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 21 روز که بستری بودم برای دیدن اثر داروها هر روز صبح ازمایش بتا انجام میدادن و سونو گرافی
جتی برای اینکه میزان دقیق بتا معلوم بشه اخریا نمونه خونمو شوهرم می برد ازمایشگاههای بیرون اخرین ازمایشم که 6000 بود دکتر گفت بهتره عمل چون از بین نمی ره
2731
عسل جون الان قبله اقدام یه عکس رنگی بگیر تا از باز بودن لوله ات مطمئن بشی بعد نترس بسپار به دست طبیعت من سر پسرم نه دکتر رفتم نه چیزی
2740
به عمل باز اصلا فکر نکن اولا دومین گزینه دکتراست یعنی اول سعی میکنن لاپاراسکوپی کنند دوما عوارض داره عین سزارینه شکمت باز میشه عین سزارین بخییه می خوره ثالثا سه چهر روز بیمارستان بستری هستی ده روزم باید خونه بخوابی
ولی لاپاراسکوپی سه تا سوراخ زیر شکمت می خوره هر کذوم با یه بخیه راحتم راه میری دوسه روزه هم خوب میشی من هر دوتاشو امتحان کردم میگم
تو برگه ترخیص سزارین من قسمت خلاصه عمل نوشته

چسبندگی جدار شکم وچند تا اصطلاح پزشکی دیگه مطمئنم از جراحی بازی که انجام دادم شده
بعد نوشته بود بخاطر عدم تداخل در امر سزارین دستکاری نشد یعنی من چسبندگی پیدا کردم بعد از عملم هنوزم دکتر نرفتم که نشون بدم
ولی به هر حال عمل باز خیلی سخته مطمئن باش لاپاراسکوپی چسبندگی نمیاره چون به اندازه چند میلی متر باز میشه ولی تو عمل باز سراسر پایین شکم برش داده میشه

وهر دکتری هم لاپاروسکوپی نمیکنه متخصص لاپاروسکوپی اینکارو میکنه من تو بیمارستان یه دکتری رو انتخاب کرده بودم گفتن این لاپاراسکوپی نمیکنه فقط عمل باز یعنی تو تخصصش نبود