2752
2734

سلام شب همگی بخیر،خانم های عزیز تمامی برنامه های کلاسی حضوری و مجازی کامل مشخص و بسته شده و تا دهم مهر که هنوز کتابها به دستتان نرسیده کلیه کلاسها مجازی ولی داخل پنل آقا اجازه که خریداری شده وشارژ می‌شود برگزار میگردد از دهم مهر تا آخر مهر انشاالله تمامی دروس تخصصی با رعایت پروتکل های بهداشتی حضوری ودروس عمومی به صورت مجازی در پنل آموزشی برگزار میگردد و از اول آبان ماه انشاالله تمامی کلاسها به صورت حضوری برگزار میگردد . نگران فرم مدرسه نباشید انشاالله طبق بخشنامه اداره اقدام میکنیم .پس لطفاً شخصی سوال نپرسید تا آخر هفته همگی با کد ملی وشماره موبایلی که در دفتر ثبت نام نوشتید در پنل آموزشی تعریف میشوید و تمامی کلاسها به صورت مجازی در پنل برگزار میگردد و نبایستی غیبت کنید و تمامی هنرجویان باید دوربین و میکروفن فعال باشد ودر کلاسها حضور کامل داشته باشند .غیبت غیر موجه از درس وکلاس حذف میشوید.

خودمو شوهرم واکسن سینوفارم رو زدیم مشکلی هم نداشتیم الان یه عده میگن واکسن فخرا و نورا رو میخوان بزن ...

نه فخرا و نوارانیست سینوفارم تک دوز یا سوبرانا ۲ ایران و کوباست ؛همه کشورها با فایزر مدارس باز شد

پسرم ❤❤😍😍😘😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه فخرا و نوارانیست سینوفارم تک دوز یا سوبرانا ۲ ایران و کوباست ؛همه کشورها با فایزر مدارس باز شد

شنیدم که کوبا اعلام کرده که هیچ واکسنی رو به ایران نفرستاده

در هر صورت اگه همون تک دوز سینوفارم واسه بچه ها باشه میشه اعتماد کرد؟

یا اینکه میخوان یه تعداد بچه رو موش آزمایشگاهی کنن⁦:-(⁩

شنیدم که کوبا اعلام کرده که هیچ واکسنی رو به ایران نفرستاده در هر صورت اگه همون تک دوز سینوفارم واس ...

والا خیلی ضعیفه تک دوز سینو اینا میرن مدرسه سوغاتی برامون میارن مریضی رو

پسرم ❤❤😍😍😘😘

من همه کارای ثبت نام دخترم رو انجام دادم ولی الان که دیدم قضیه خیلی جدیه واسه حضوری بودن مدارس راستش ترسیدم همین که بدونم خیلیا نمیخوان بچه هاشون رو تو این شرایط بفرستن مدرسه حداقل دلم آروم میگیره و منم نمیفرستم