2733
2734

۵روز به موعدم بود که رابطع بدون جلوگیری داشتم...... الان ۶روز از موعدم میگذزع هنوز پریود نشدم.... تکرار ادار دارم فقط هیچ علایم پریود هم ندارم الان چهارساله عقدم تا حالا قرص برا جلو گیری نخوردم و اولین باره ک بدون جلو گیری رابطع داشتم چقد احتمال بارداری هس ؟؟؟کسی بوده ۵روز ب موعده رابطه داشته باشه و باردار شده باشه؟؟من گفتم نزدیک پریودمه طوری نس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هر آن احتمالش هست باردار بشی برو بی‌بی بزن

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
2738
نه اخه اصلا فکر نمیکردم

عیبی نداره نگا الان برو بیبی بزن چون شش روز گذشته الانم مشخص میکنه مهم نیس حتما صبح باشه ، فقط برو بعد تصمیم بگیر چیکار کنی

خوشکل خانوما میشه یه صلوات مهمونم کنین ،بگین بهم تا منم بفرستم براتون 😚♥️

باردار نیستی به نظرم فقط برو ازمایش بتا بده اگه نبود زعفرون و رازیانه بخور اگرم بود که دیگه مبارکه

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
2706