2737
2734
عنوان

داستان مرگ برادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1707 بازدید | 35 پست

من هلاک شدم تو این تاپیک 

برم 🤭🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا چی گیرتون بیاد آدمو مسخره کنید ها

اینها بیشتر خودشونو مسخره کردن... یه  پسر بچه 14 ساله که سرش گرم درس و کلاس نباشه تو نتوه دنبال جلب توجه

من هر چیز قدیمیو دوست دارم. این کاربریمو هم دوست دارم،چون قدیمیه،پس باهام بحث نکنید که بترکه.. با تشکر  
2728

عادت به مچ گیری ندارم واینجا رو زیاد جدی نمیگیرم ولی چون اعصاب میزونی ندارم این کلمه قبلش ترکیده وحال روحی اون پسر کوچیکتر تو سرم چندروز خواهد چرخید، خیلی کار کثیفی کردی اگه داری دروغ میگی اسی

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2740
عزیزم اون تایپیک‌ اول برای داداشم زدم اون که نمیشه بیاد نی نی سایت

اون پایینیه چی که گفتی داداشت 28 سالشه اون چی🤔

تو که گفتی داداشت 14.15 سال پیش فوت شده 

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر