2737
2739

از نظر خودم اون کار ۱۰۰ درصده و بهش شک ندارم و از رفتاراش کامل پیداست ولی هیچی به روی خودم نمیارم و واقعا این کارش باعث شده نخوام بهش نزدیک شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چه كاري؟؟؟

ممكنه واسه بعضيا بي اهميت باشه

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
2728
کاملا ری اکشنت قابل درکه با یه مشاور و روانشناس صحبت کن که به سلامت روانت اسیبی وارد نشه این مهم تر ...

👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2738

من خیلی برام مهم نیست

اما بهش گفتم بدم میاد.خودش که میگه نمیبینم

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
فیلم رو که میبینه ولی یه کار دیگه ای هم میکنه در کنارش 

شما باشي پيشش بازم اون كارو ميكنه؟

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
کاملا ری اکشنت قابل درکه با یه مشاور و روانشناس صحبت کن که به سلامت روانت اسیبی وارد نشه این مهم تر ...

سلامت روانم یه زمانی اینقدر نابود شد که تا پای خودکشی رفتم ولی خودم خودمو نجات دادم ... الانم ناراحتیم یه حالت خاصیه اگه قبلا بود دیوونه میشدم

2706