2733
2739

منظورم یه ماه آخر هست 

من ی پسر 4 ساله دارم و تقریبا اولای ماه نه هستم مادرشوهرم گفت برو خونه مادرت بمون منم گفتم از پس کارام بر میام بعدم ی ماه زیاده ک بخوام برم اونجا بمونم 

بنظرم وقتی آدم بچه دار میشه دیگه نمیشه غیر از خونه خودش جایی موند 

شما واسه بارداری دوم رفتین خونه مامانتون؟ 

نه

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه اولی هم نرفتم دومی هم نخواهم رفت 

با این گرونی و اینکه پدر کادرا اکثرا سن بالان و حوصله بچه کوچیک ندارن خوپه خودمون بمونیم سنگین تریم

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
2742

برا اولی هم نمیرم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
وقتی میتونی کارات رو انجام بدی و مشکلی نداری چرا بری پدر مادرت رو اذیت کنی؟بعد از زایمانت یه هفته بر ...

من خودمم نمیخوام برم از وقتی مادرشوهرم گفت افتادم تو فکر 

ول ی مامانم ی تعارفم نزد بیا پیش خودم تا اذیت نشی 

بنظرت توقع من بالاست؟ 

2740

نه چرا باید برم؟ مگه مادر من چه گناهی کرده که باید از خودم و بچه ام مواظبت کنه اگه کسی هم وظیفه اش باشه اونم شوهرمه نه مادرم، تازه حامله هستی خدای نکرده مریض که نیستی من تمام کارای خودم رو انجام می دم تازه روزی دو ساعت هم پیاده روی می کنم

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
من سر پسرم ی ماه موندم 😕چقد بی فکر بودم من 😐

بیفکر نبودی حالا رفتی دیگه،گناه که نکردی ولی واقعا لازم نیس اخه بری

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
نه چرا باید برم؟ مگه مادر من چه گناهی کرده که باید از خودم و بچه ام مواظبت کنه اگه کسی هم وظیفه اش ب ...

میشه بپرسم مامانت چند سالشه؟ یعنی اصلا از مادرت توقع کمک نداری؟ 

آره منم الان ب این نتیجه رسیدم ک اصلا لازم نیست  مادرشوهرم ک اینجور گفت افتادم تو فکر

ولش کن تو باعقل خودت پیش برو،تازه ما شهر به شهریم!

من برا اولی هم نرفتم، من حتی برای بعد زایمانم هم نرفتم خونش بمونم به مادرم گفتم تو بیا خونم، بنده خدا با اصرار من برای 10 روز موند پیشم

آخه تو این وضع گرونی با یه حقوق بازنشستگی نزدیک دوتومن عذاب وجدان میگرفتم اگه میموندم

درآمدها کم خرجا سرسام آور دیگه یه روز موندنم حسابی آدم تو زحمت میافته چه برسه به یکماه

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
میشه بپرسم مامانت چند سالشه؟ یعنی اصلا از مادرت توقع کمک نداری؟ 

مامانم چهل و هشت سالشه،نه چرا توقع داشته باشم مگه خودم و شوهرم فلج هستیم که کمک بخوایم، تازه من خرداد کرونا گرفتم مامانم فقط غذا اورد تمام کارای خودم و پسرم رو خودم می کردم، من بعد زایمان ده روز میرم خونه مادرم تازه زیادم هست

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
2706