2733
2734
عه چه جالب ‌.من یه بار امتحان کردم نشد :(

خب معلومه که با یه بار نمیشه..

ذهن ما از زمان کوچیکی تا الان از طرف اطرافیانمون و حتی خوانوادمون پر از باورهای غلط و احساس منفی شده اونم توی سال های زیاد!!

تغییر باور قدیمی یه آدم بنظرت با یه بار میشه؟

اصلا قانون جذبو بزاریم کنار 

بنظرت یه آدم با افکار قدیمی و بد اخلاق با یه بار مشاوره رفتن درست میشه؟

با یه بار قرص خوردن سرما خوردگی خوب میشه؟

قطعا نه!هر چیزی یه روندی داره

دلیل؟ 

تلفین+سواستفاده از حس نیاز مردم برای رسیدن به خواسته هاشون+انگیزه مالی+استفاده از کلمات شبه علمی و کاملااااا بی اساس+ استناد به کلمات مبهمی مثل انرژی مثبت و کائنات و شر و ور های دیگه=قانون جذب

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تلفین+سواستفاده از حس نیاز مردم برای رسیدن به خواسته هاشون+انگیزه مالی+استفاده از کلمات شبه علمی و ک ...

حتی تو قرآن هم از این قانون  گفته شده

کاربر آقا ........ اینجا جاییه برای  حل مشکل   ولی تا مشکلتو   میگی   بجای راهنمایی  کردن صد تا دیگه مشکل برات درست میکنند
هر کی مختاره هر چی رو دوس داره قبول داشته باشه

اون که البته

کاربر آقا ........ اینجا جاییه برای  حل مشکل   ولی تا مشکلتو   میگی   بجای راهنمایی  کردن صد تا دیگه مشکل برات درست میکنند
2740
اره :( پس چیکار کنم حالا ؟‌😑

اول از فایل های رایگان اساتید معتبر استفاده کن و گوش کن حتی چند تا تمرین رایگان هم دادن بیرون..

در کنارش تو گوگل یا همون کانال نتایج قانون جذبو گوش کن همه جور جذبی بوده طرف سرطان داشته خوب شده!!

روابط ۱۵ ساله ای که همش کتک کاری بوده تبدیل به رابطه عاشقانه شده..رشته ی تحصیلی مورد علاقشو در اومده..

مشکل مالی داشتن ولی الان ویلا و ماشین خریدن..

یه نمونه حاضر و آماده از نتیجه دیدن از قانون جذب هم اینجاس😁

یکم تحقیق کنی میفهمی چی میگم