2737
2734
عنوان

امروز برای سومین بار یک ساعت نشستم تو ماشین رانندگی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1753 بازدید | 78 پست
به خوبیاش فکر کن ، میدونی چی میگم که ، به لحظه هایی که تو دلت براش ذوق کردی ، نگو نبوده که باور نمیک ...

اره بوده. 😑من خیلی تنهام پشتوانه ندارم منظورم خانواده خودم هم هست همه کارو خودم باید بکنم خیلی سخت شده. احساس میکنم همسرم از کمبودهای زندگیم سو  استفاده میکنه فقط حرف نیست  نگاه عکسالعملش

چه بد  خوب میخوای چکار کنی

هیچ کاری نمیتونم بکنم وقت ازدواج شغلی نداشتم بعد ازدواجم هیچ شغلی نداشتم چشم به اون بود آقای خسیس چندباره پول بده بهم  حرف میزنم اشکم درمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ی روزی شوهر منم همین حرف رو بهم زد 

ده سال پیش 

از لج اون نشستم ترسم ریخت 

درست یاد گرفتم 

برا خودم ماشین خریدم با پس اندازم زمانی ک ماشین ارزون بود 

باورش نشد اما من تونستم 

الان برا خودم مستقلم هرجا بخوام برم منت کسی رو نمی‌کشم 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

من گواهینامه ندارم ولی ۲ ساله رانندکیم عالیه  شوهرم گاهی بهم  ماشینو میده ولی بابام میگع توروخدا رانندگی نکن  اگ یکیو بزنی مرد قتل عمد حساب میشه دیگ ترسیدم🙄 گشادیسم دارم برم  گواهیناممو بگیرم اه🤣

خدا ازش نگذره خداوکیلی چطور تحملش میکنی؟

شاید باورت نشه ولی اینجا ایران مثل  طالبان افغانستان وضعیت نگو ندیدم البته بعضی خانواده ها وقتی پشتم از وجود خانواده خالیه پس جونم درمیاد تحمل میکنم یا باید خودکشی کنم نه پول دارم نه صاحاب هیچی امثال من به این دنیا اومدن   تا مثل  سگ زندگی کنن خفه باشن چون نه پولی نه کسی باور کن هیچی هیچی شبا خواب میبینم از دست شوهر طالبانیم قهر کردم رفتم خونه مامانم بابامم از خونه انداخته انداخته بیرون میگه تو  بدی شوهرت آدم خوبی تو خیابونام این کابوس که واقعیت داره هر شب میبینم خدا شاهده اشکم دراومد

2738
چه خوب که پسنداز داشتی شوهر من پسانداز ندارم 

هر زنی باید برا خودش پس انداز داشته باشه 

طلا داشته باشه 

عزیزم خودت برا خودت یه فکری کن 

توی بدبختی بمونی و قبولش کنی 

ب هیچ جا نمیرسی 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
هر زنی باید برا خودش پس انداز داشته باشه  طلا داشته باشه  عزیزم خودت برا خودت یه فکری کن ...

یه کم طلا دارم با بدبختی خریدم میخواستم قهر کنم ازم گرفت گفت واسه منه همرو خبر داره  

نه راحت باش کاشکی شاغل بودی لااقل جدا میشدی و اینقد عذاب نمیکشیدی

نه نیستم متاسفانه خیلی خنگ بودم فک میکردم ازدواج کنم خرجمو میده پس انداز میکنم ولی هیچی از چاله افتادم تو چاه فک میکنم اسارت من با مردن درست میشه  امیدوارم. زودتر بمیرم این دنیا واسه ما  سیاه چال زندان بود