2737
2734

گفتم اگه خودم دختر دار شدم هیچوقت زجرایی که کشیدمو نیمزارم بکشه 

بهش پر و بال میدم

نمیزارم بشه دختری که بخاطر رهایی از غمای دوران نوجوانی به یه پسر دل ببنده

میشم دوستش

میشم بهترین مادر 

هیچوقت نیمزارم اشک از چشمش بیاد

هیچوقت نیمزارم از درد دلش بسوزه 

خدایا بهم دختر بده تا عقده هامو بتونم خالی کنم🥺

تیکر عروسیمه👰‍♀️👨‍💼 بچها من ۲۳ سالمه ۱۶ سالگی با شوهرم دوست شدم خوانواده شوهرم اصلا مایل به مم نبودم و بعد از ۳ سال سختی بهم رسیدیم بعد از نامزدی هم راضی به عقدم نبودن ۱ سال عقد بودم بعد ۳ سال عقد و سختی زیاد حتی تا پای جدایی هم رفتیم ولی بخاطر علاقه شدید برگشتیم بهم من تک فرزندم خواهر ندارم شما خواهرای من باشید برام دعا کنید عروسیم خوب پیش بره زندگیم‌ رنگ ارامش بگیره

منم دوست دارم خدا بهم یه دختر بده تا تمام ارزوهایی که نتونستم داشته باشم رو اون بهش برسه

من یک enfp ام  کاربری چهارممه  زبان انگلیسی هر کسی سوال داشت بپرسه جواب میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت نشی ها ولی معمولا بچه ها طوری ک باهاشون رفتار شده رفتار میکنن با بچه هاشون

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
2728
2738
اگ پسر دار شدی چی؟ یه پسر گوگولی شیطون

بهش یاد میدم چطور با یه دختر برخورد کنه چطوری اشک یه دخترو درنیاره

تیکر عروسیمه👰‍♀️👨‍💼 بچها من ۲۳ سالمه ۱۶ سالگی با شوهرم دوست شدم خوانواده شوهرم اصلا مایل به مم نبودم و بعد از ۳ سال سختی بهم رسیدیم بعد از نامزدی هم راضی به عقدم نبودن ۱ سال عقد بودم بعد ۳ سال عقد و سختی زیاد حتی تا پای جدایی هم رفتیم ولی بخاطر علاقه شدید برگشتیم بهم من تک فرزندم خواهر ندارم شما خواهرای من باشید برام دعا کنید عروسیم خوب پیش بره زندگیم‌ رنگ ارامش بگیره
الهی عزیزم ان شاالله خدا بهت دختر بده و بشی بهترین مادر دنیا 

عزیزمی

2706