2733
2739

راهکار علمی چیزی دارید واسه بالا بردن اراده؟؟؟

مثلا منکه الان باخودم میگم فردا باید چهار ساعت درس بخونم  چطور فردا مثه بچه ادم برم بشینم پا درس😐😐

تنبلیم میاد خیلییی تنبلیم میاد

خدا وکیلی اگه راهکاری چیزی دارید بگید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

اهرم رنج و لذت برای خودت بنویس

به این صورت کا تو یه ستون می نویسی اگه بخونم و قبول شم چه اتفاقات خوبی برام میفته، و تو یه ستون دیگه اگه نخونم و قبول نشم چه اتفاقات بدی.. موارد بد رو کمی اغراق آمیز تر بنویس و هر روز بخونش.

باعث میشه بشینی بخونی قشنگ. 

تاپیکای بیبی چک مثبت تگم کنید لطفا 😍 / ان شاءالله به هم برسیم، آمینش با تو.. اگه اینجا رو خوندی یه صلوات یا یه آمین کوچولو مهمونم کن 😊😊 ..

تعیین دد لاین یا برنامه ریزی حجمی .محیط مطالعت رو ونجور ک دوس داری بچین .برای خودت تنبی و پاداش بگذار و ب یکی بگو دائم بهت پایبندی ب برنامه رو تذکر بده

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

انسان بنده ی عادته . تمام سعیتو بکن طی ۲۱ روز هر روز صبح از خواب بیدار شی و درس بخونی ، بعدش عادت میکنی . وقتی وارد یه کاری میشی مطمعن باش ادامش میدی . توصیه میکنم کتاب اثر مرکب رو بخون

اول هدفت رو مشخص کن...ببین هدفت اونقدری ارزش داره که بخاطرش بجنگی؟

دلایل از انتخاب هدفت رو بنویس انگیزه ایجاد میشه

خودتو گول نزن...پاشو و کارای دیگه رو نکن

چهار ساعت واقعا چیزی نیست

می تونی ساعت ۹بیدار شی و تا ۱۲،۲ساعت بخونی

بعد از ظهر هم ۲ ساعت..

واقعا چیزی نیست اما موقع کنکور آدم برا خودش سخت میکنه این کارو

عاشق آن است که حرفش به عمل ختم شود....
2706