2737
2734
عنوان

بیاید عکس نی نیم رو بزارم از بیمارستان تا۸ماهگی +عکس😍🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 202567 بازدید | 933 پست
ببیند مادرشوهرم چشای دخترمو چیکار کرده بود

خداحفظ کنه دخترت 

چرا مادر شوهرت اینکار کرد

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط ۲۰ روزگی😍😍😍.خدا حفظش کنه گلم بچه ها من واسه کوچولوهاتون لباس زمستونه جینگول و دلبر میبافم با ...

استارتر خدا برات حفظش کنه❤❤

عزیزم میشه قیمت بگی؟مدل کار دارین عکس بزارین؟

دوستای گلم میشه واسه شفای بابام یه صلوات بفرستین؟  

سلام خواهرای نی نی سایت التماس دعا دارم 

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستید 

امیدوارم برکتش به زندگی خودتون برگرده 🥺

خدایا خودت خیر و صلاح زندگیمو رقم بزن و بهم ابرو بده-میشه برای حاجت روایم صلوات بفرستید🌸اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌸
2728
نه بابا  نگاتیو برا بچه های خاص تم های خاص میچینه برا بچه معمولی  تم های معمولی  و ...

بچه های خاص یعنی چی عزیزم؟

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸

وااای عزیزم😍 ماشاءالله بهش 

اوووم ماااچ💋

میخواهم بیشتر کتاب بخوانم📚 اگر کتابی رو مشناسین که مفید بوده رو بهم معرفی کنید🙏برای رسیدن به هدفام تلاش کنم.💪 دعا کنیم برای همو آرزوهای خوبو امید داشته باشیم به امروز.. به فردا؛بهفردا ها.

خدا حفظش کنه هم خوشگله هم مامان باسلیقه ای داره 

بچه های منم خوشگلن ولی متاسفانه مامان باسلیقه ندارن🤣🤣🤣

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2740
منم دخترم ۱۴بهمن۹۹ به دنیا اومد شب ولادت حضرت زهرا😍😍😍

عزیزم پسر منم ۱۳ بهمن ۹۹ دنیا اومد

خدا دخترت رو حفظ کنه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
نه بابا  نگاتیو برا بچه های خاص تم های خاص میچینه برا بچه معمولی  تم های معمولی  و ...

بچه خاص و‌معمولی تفاوتشان توو چیه؟

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.