2733
2734
عنوان

عکس قبل و بعد ۲۸ کیلو کاهش وزن

| مشاهده متن کامل بحث + 7634 بازدید | 263 پست
خواهرم داییم چند بار بهش گفت بیا مریم گفت بعدا زنگ میزنم باهاش حرف میزنم هر چی زنگ میزنم با شماره ها ...

ان شاءالله ک درست بشه

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بدو بدو اکیپمون چرا وایسادی هااااااااا💃💃💃برا عید میترکونیم ما هم سی تا اضافیم

اکیپتون کجاس منم ببر تو رژیم و ورزشم

همین الان یه لبخند خوشگل بزن و انرژی مثبتشو برام بفرس☺️🌻
مادرم منو نمیخواد. حتی عکس دخترم که تنها نوشه داره اما ب همه گفته نزارید مریم بفهمه دارم دخترم خیلی ...

کجا هست عزیزم لینکش، میفهمم اخه درد بدی کشیده مادرتون😢من دختر خالم همین کارو کرد با خالم ، خالم درد کشید واقعا شرایط زندگیش تقرییا میشه گفت مثل شما بود اما باز اون خیلیم مشکل نداشت تو خونه ، شوهر مناسب دخترخالم نبود اما خالمو گذاشت رفت یک ساله هیچ خبری نشده ازش بنظرتون به خالم فکر میکنه ؟ چون عاشق مادرش بود نمیدونم چرا گذاشت رفت

منم یک ساله زایمان کردم ۱۵ کیلو میخوام کم کنم ۷۴ کیلو ام   ۶۰  

۶۵ بشه عالی ام 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
چند ساعت ورزش؟ رژیمتو میگی گلی مرسی🌸❤️

اولاش ۳ ساعت صبح و عصر بعدش ۱.۳۰ فقط 

هله و هوله .چربی ‌. فست فود .بستنی ۵ ماهه لب نزدم سرخ کردنی و....

آب خیلی میخورم 

شام نون سبزی فقط ناهار خیلی کم در حد چند قاشق 

برای خودتون بیشتر زمان بذارید،درسته وقت طلاست ولی شما الماسید❤🌱
من نمی دونم تغییری کردم یا نه...  به نظرم خودم که تغییری نکردم  این عکسم واسه قبل از ورز ...

تو هر دو عکس بنظر خوب میای چون شکم نداری و اگه داری اصلا مشخص نیس 

اولی از نزدیکتره نسبت ب دومین عکس

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
اولاش ۳ ساعت صبح و عصر بعدش ۱.۳۰ فقط  هله و هوله .چربی ‌. فست فود .بستنی ۵ ماهه لب نزدم سرخ کر ...

ما شاالله

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

تحمل  نداره نباشی دلی که تو تنها خداشی
واای الان خوب شد باریکلا.فقط پوستت خراب و شل نشده

ن خییلی چون آب خیلی میخوردم ولی سینه هام افتاده متاسفانه 

برای خودتون بیشتر زمان بذارید،درسته وقت طلاست ولی شما الماسید❤🌱
اولاش ۳ ساعت صبح و عصر بعدش ۱.۳۰ فقط  هله و هوله .چربی ‌. فست فود .بستنی ۵ ماهه لب نزدم سرخ کر ...

واای چ سخت چرا من‌نمیتونم کم‌غذا بخورم😭

کاش انتهای لحظه ها تکرار دوباره ی باتو بودن بود😔 داداشم علی جانم
2706