2737
2739
عنوان

خانوادتون یا عشقتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 49 پست
اگه پسره همه چی داشته باشه وخونوادم توجیه مناسبی واسه مخالفتشون نداشته باشه مسلماعشقم مثل شوهردومم ...

با توجه ب کات کردنش تا. یک ماه 

نظرتون چیه

من با توجه ب عشقم 

عشقم انتخواب کردم

ولی تایپکشون خوندم من موندم تو جوابشون

امضام خوندی یه صلوات واسم بفرست⁦🙏🏻⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسره اگه دوستت داشت پاشنه درو از جا میکند 

قطعا خانواده

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

بدون شک خانوادم

دوست قشنگ من،امیدوارم وقتی این امضارو میخونی از ته دلت شاد باشی💚اگه حالت بد بود، نیاز به هم صحبت داشتی،‌دوست داشتی کسی برات دعا کنه، یا کلا نیاز به کمک داشتی فقط لازمه بهم بگی من کمکت میکنم💚لطفا برام صلوات بفرستین💙
2731

خانواده حانواده خانواده.....آدم ۱۰۰ بار میتونه عاشق بشه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

بستگی داره به خییییییلیییی چیزا 

ولی هیچ قدمی برنمیداره منم میبوسم میزارمش کنار 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2738

خانواده هزاردرصد

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
اگه پسره همه چی داشته باشه وخونوادم توجیه مناسبی واسه مخالفتشون نداشته باشه مسلماعشقم مثل شوهردومم ...

من پسره انقد زجرم داد ک افتادم بیمارستان ونتونستم خودمو کنترل کنم با مامانم دردودل دل کردم بعد ک ما اشتیمون شد مامانم گفت این برات شوهر نمیشه

خانواده😐

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
با توجه ب کات کردنش تا. یک ماه  نظرتون چیه من با توجه ب عشقم  عشقم انتخواب کردم ولی تا ...

منم الان تاپیکاشودیدم متوجه شدم قطعاخونوادشون حق دارن ک مخالف ازدواج ایشون باشن 

اسی جان این پسرب دردت نمیخوره بی خیالش شو🌹

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
من پسره انقد زجرم داد ک افتادم بیمارستان ونتونستم خودمو کنترل کنم با مامانم دردودل دل کردم بعد ک ما ...

پس وابستگیتو تموم کن ب چسپ ب زندگی جدید مورد های بهتر  موقبت بعدیتم بخاطرش از دست نده

گوش ب حرف مامانت بده 

فردا با یه حکم طلاق توشناسنامت برمیگردی 

فردام بهت تیکه بندازه بی کس کاری 

امضام خوندی یه صلوات واسم بفرست⁦🙏🏻⁩
2706