2737
2734
عنوان

چرا بروسلی جیغ میزد؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 998 بازدید | 30 پست
خشم عمر ادمو کوتاه میکنه 🤣🤣😜 دیگران رو ببخشید 🤗

هوف ربطی نداره ها پسرش که وسط فیلمبرداری جونشو از دست داد خودشم معلوم نیست چی شد مرد

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید
هوف ربطی نداره ها پسرش که وسط فیلمبرداری جونشو از دست داد خودشم معلوم نیست چی شد مرد

این تنها درس عبرتی بود که میشد ازین ماجرا بگیرم خرابش نکن پیام اخلاقی آخرش قشنگ دربیاد 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این تنها درس عبرتی بود که میشد ازین ماجرا بگیرم خرابش نکن پیام اخلاقی آخرش قشنگ دربیاد  

میخوای منم خشممو خالی کنم؟؟؟؟؟

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید
2731
دغدغت ت حلقم

حداقل تیکه کلام خودتونو داشته باشید حرف تکراری نزنید

2738
عا... کی این رسمو گذاشته ک ی نفر ی چی میگه من باید اونو نگم و ی حرف جدید پیدا کنم؟؟ شماام چیز بی رب ...

نه اخه تا یکی یه چی میگه بقیه هم تکرار میکنن هرموقع یه تاپیکی زده میشه میگید دغدغت تو حلقم یه چی جدید بگید خب

نه اخه تا یکی یه چی میگه بقیه هم تکرار میکنن هرموقع یه تاپیکی زده میشه میگید دغدغت تو حلقم یه چی جدی ...

من اولین بارمه میگم... 

با بقیه کاری ندارم...

ینی کلا نباید ب حرفای کسی کاری داشته باشیم چون چیزایی نیس ک ب ما مربوط شه.....

😂😂😂 @eshqbpayanm    تو نمیدونی؟

الان ك دير وقته فردا ميپرسم ازش🥴

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2706