2737
2734
عنوان

در مورد ژیناگلمن

| مشاهده متن کامل بحث + 3098 بازدید | 97 پست
اینطوری نیست که نی نی یار یا مدیر بخاد پست بدن  پیج یا.... نینی سایت اعلامیه میده که مثلا به ی ...

خب این فرقش با بقیه چیه 

چرا استخدام نشه وقتی بیشتر وقتش تو سایته

امضا خاصی ندارم !!! میشه اثر انگشت بذارم؟؟؟

چقد تفکر😑

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هر تاپیک برم اوشون هستن دیگه 

خب کاپ کیکم هست کلی کاربر دیگ هم هست

چ ربطی داره

دغدغه هایی دارین بقران😂

مشاور تحصیلی کنکور با هزینه فوق العاده پایین....اگر کسی رو میشناسید که هزینه گرفتن مشاور رو نداره بهم معرفی کنید❤
2731
قربون توجهت شايد باورت نشه الان داشتم فكر ميكردم تفكراتم با شغلم پيوند خورده😅🤦🏼‍♀️

شما هم چقدر شمار پست هاتون بالاس چطور متوجه شما نشدم  

امضا خاصی ندارم !!! میشه اثر انگشت بذارم؟؟؟
خب این فرقش با بقیه چیه  چرا استخدام نشه وقتی بیشتر وقتش تو سایته

دقت نکردی چی گفتم، وقتی نیاز داشته باشن به یه پستی، اعلامیه میدن مثل فروشگاه ها که میگن به یه خانم جهت فروشندگی نیاز داریم با فلان مدرک و... 

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
شما هم چقدر شمار پست هاتون بالاس چطور متوجه شما نشدم    

من هميشه يه گوشه موزمو ميخورم😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
خب این فرقش با بقیه چیه  چرا استخدام نشه وقتی بیشتر وقتش تو سایته

خب تو نی نی سایته چون بیکاره

مثلا فلانی هر دقیقه بیکاره تو اینستا باید از طرف اینستا بهش حقوق داده شه😐😐🖐😂

مشاور تحصیلی کنکور با هزینه فوق العاده پایین....اگر کسی رو میشناسید که هزینه گرفتن مشاور رو نداره بهم معرفی کنید❤

الله اکبر😂این چ حرفیع فداتشم 

الان نی نی سایتیا خونمو میخورن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
با موز خوردن شمار پست ها بالا نمیره    

اعلام ميكنم دا😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706