2137
2106
عنوان

بیاین شعر یادت نره

| مشاهده متن کامل بحث + 11048 بازدید | 3029 پست

یار خوشگل من شیطون بلاعه... 💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

مثلا روم زوم کنی بوم بوم کنع قلبم😐😐😐💔

مثلا هی لج کنی راه کج کنی از من مثلاشعما رو تو روشن کنی هرشب مثلا بارون بشه چتر باز نشه به به   

از بچگی شنیدم گفتن هیچ جا نذار حقت و ضایع کنن ، قوی باش و حقت رو بگیر  اینم زیاااد شنیدم ک میگن مـــــرگ حـــــقه!!!:))))
2166
2050

من دلم بارونو خواست بارون دلم خواست.....

♦️هرگز منتظر فردای خیالی نباش سهمت را از شادی زندگی همین امروز بگیر♦️                                         چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند.... 
چی میشه رد بشی از .... 😐 یه نگاهی کنی ..... جای خالی رو پر کنید 🤣 چرا توی این شرایط ادم هیچ شعری ...

کوچمون ابرو کمون   

از بچگی شنیدم گفتن هیچ جا نذار حقت و ضایع کنن ، قوی باش و حقت رو بگیر  اینم زیاااد شنیدم ک میگن مـــــرگ حـــــقه!!!:))))
مثلا هی لج کنی راه کج کنی از من مثلاشعما رو تو روشن کنی هرشب مثلا بارون بشه چتر باز نشه به به   ...

چیتم کیتم من

تورو دیدمو الان ررروانیتم من

زن دوم جانی دپ هستم☺داریم با جانی زندگیمونو میکنیم هوویامم دوس دارم
2183
کلاغ دم سیاه غار غار و سر کن 💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼

دلدارم میاد شهرو خبر کن؟یه چیزی تو این مایه ها بود