2733
2739
عنوان

خدایا خوف کردم اینجا کجاست که ما اومدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 43 پست
از استرس و ناراحتی دارم پریود میشم پد هم ندارم. خدایا به فریادمون برس

😐😐😂😂😂خدا شفا عنایت کنه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمپانی بزرگ دی جی کالاباهمکاری هایپراستپ🥳🤩 جایزه ی ویژه گذاشته کافیه واردلینک زیربشین وبعدعضوش ...

@نی_نی_یار_3    

شاید برای شما متعهد بودن همسر آپشن محسوب نشه،ولی برای منی که خیانت دیدم آپشنه....
2731

بخدا اگ فهمیده باشم چ میگه🥴🥴🥴🥴🥴🥴

کاش میشد دادبزنم مامااااان چراخوشحالیمو پیدانمیکنم و اون میومد ازتوی کشوی دوم خوشحالیمو درمیاورد و میگفت پس این چیه خاک برسر کورت کنن  
2738
اومدیم جایی که هر چی سرچ می کنم یا میزنه استان کهگیلویه یه بار میگه چهارمحال یه بار میگه توابع مسچد ...

ای بابا مگه کجا میخاستین برین

خسته ام مثل مرد هزار چهره که میگفت:نمــی دونــم چــرا تــو زنــدگــیم هِـــی نمــیــشه”💔
اومدیم تو گردنه های کوهای دنا با زاگرس دقیق نمیدونم

گردنه نت داره؟؟؟؟  

وسط شهریم نتمون ضعیفه  

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
زهر مار

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

{الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰🦋الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو. 
2706