2737
2734
غیر قابل تحمل یعنی چی چقدر درد ؟؟ چند برابره سقطه دردش؟؟

با سقط قابل مقایسه نیست چون بچه ای که کامله دور سرش ۳۵-۳۷سانته واصل درد زمان خروج سر بچه است توی سقط سر بچه مگه چقدره؟؟!!

دردش طوریه که انگار میمیری وزنده میشی برای من که اینطور بود😖😖😖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دردش چقدره چجوری میتونی توصیفش کنی برام؟ رحم درد داره یا دل؟؟

ببخشید ک‌مبگم..من دردم اینطور بود دقیقا مثل اسهال شدید بود دلدرد و کمردرد به خودت میپیچی یه دفعه ای ول‌میشه...من دردشو دوست داشتم باحال بود..وقتای ک‌دردم از بین میرفت خندم میکرفت از سرو صداهای ک‌ کرده بودم..دوباره یدفعه ای دردم میومد...

فقط اینو بگم‌ تجربم هس ...اگه بچتون تپلی شد طبیعی زایمان نکنین چون بعدش خیلی اذیت میشین بخاطر بخیه و ...اگه وزنش رفت بالا سزارین بشین خیلی راحتتره

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
2731
از کی جیغ و دادت شروع شد؟

میکم ک‌کلا سه ساعت درد کشیدم از همون اولشم درد شدید اومد سراغم...اما قابل تحمله اصلا نترسس..دردش فقط دلپیچه شدیده همین...وگرنه پاین اومدن بچه یا برش زدن یا بیرون کشیدنشو اصلا متوجه نمیشی

2740
من از برش زدن و بخیه های بعدش میترسم😢

برش و بخیه درد نداره ...اما بعد از زایمان اگر بخیه هات زیاد باشه نشستن و‌باند شدن خیلی یخت میشه برات تازه اگه شانست بزنه بخیه هات سالم‌بمونن تا جوش بخوری...من بعد زایمان خیلی زجر کشیدم

در کل کدوم زایمانت راحت بود؟؟

باور کن هیچ کدوم😫😫

زایمان اولم وحشتناک بود زایمان دومم چون یک سال بعد از زایمان دومم بود دکتر گفت کف لگنت شله زایمانت راحت میشه بازم وحشتناک بود

فقط کاری که توی زایمان سومم کردم این بود که تا ده دقیقه قبل از زایمان جلوی خودم رو گرفتم وجیغ نزدم واین باعث شد که بعد از زایمان صدام نگیره

برش و بخیه درد نداره ...اما بعد از زایمان اگر بخیه هات زیاد باشه نشستن و‌باند شدن خیلی یخت میشه برات ...

خب اون لحظه ادم سره درد نداره ولی منم از بعدش نیترسم سزارینم رحم پاره میشه اما بار بخیه ها اون فکر کنم راحت تره تا طبیعی خدا به دادم برسه

2706