2733
2734

دوست شوهرم تو این کاره شوهرمم اورده بعنوان بازار یاب

نه فروشنده محصولات هاپکسی ک فقط شروتو معرفی میکنه و زیر مجموعه میگیره

حالاهم یک تعداد محصولاتو مثلا خودش معرفتی اورده شامپو و کرم و... 

خیلی عصبی ام نمیدونم چی درسته چی غلط حرفای شوهرم خیلی قشنگه راجب همه چی باهم میخونه و درسته

پس این چیزای بدی ک همه میگن چیه...

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩

ببین من مفیسم بااینک ازمحصولات راضیم عرضه ندارم زسرمجموع بیارم دوست شوهرم توبیزه ماهی ۱۵تدمن درامدداره اززیرمجموع گیری منم بااسم شوهرم توبیزم هستم انشالاشوهرم میخادشروعذکنه

رنگ ولایتhaircolorist

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظر من فقط فرار کنین  این کارا فقط تو حرف قشنگه عملا فقط تلف کردن وقت و انرژی شماس و سودش برا ...

شوهرم میگ نه اشتباهه اینو کسایی میگ ک علم ندارن تو مدت زمان بالا سود میده و واقعا درامد داره 

من میخوام فرار کنم واقعا ته دلم گواه خوبی نمیده ولی همه چیزایی ک شوهرم میگ منطقی و حساب شدس

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩
ببین من مفیسم بااینک ازمحصولات راضیم عرضه ندارم زسرمجموع بیارم دوست شوهرم توبیزه ماهی ۱۵تدمن درامددا ...

خوب پولش و درامدش حلاله؟کلاهبرداری نیست؟

بنظر من فقط فرار کنین  این کارا فقط تو حرف قشنگه عملا فقط تلف کردن وقت و انرژی شماس و سودش برا ...

ببین دوست شوهرم بیزه۱۵تومن پورسانتشه اززیر مجموعاش 

فامیلای دوستم شهرستان ی روستاان زناش دست ب دست دادن الان چقدردرامددارن من خودم نفیسم میفروشم ولی عرضه زیرمجموع اوردن ندارم

رنگ ولایتhaircolorist
شوهرم میگ نه اشتباهه اینو کسایی میگ ک علم ندارن تو مدت زمان بالا سود میده و واقعا درامد داره  ...

به قولی این نقشه ها فقط روی کاغذ درسته. من چند نفر رو دیدم که نتیجه نگرفتند. نه اینکه زود جا بزنندها... چند سال توی این کار بودند.همین شرکت بادران‌

به قولی این نقشه ها فقط روی کاغذ درسته. من چند نفر رو دیدم که نتیجه نگرفتند. نه اینکه زود جا بزنندها ...

ب شوهرم میگم میگ اونا علم و عرضشو نداشتن و گرنه این همه کسایی ک خونه و ماشین عوض کردن

شوهرم میگ نه اشتباهه اینو کسایی میگ ک علم ندارن تو مدت زمان بالا سود میده و واقعا درامد داره  ...

من از نزدیک دیدم کسایی که تو این کار بودن

تو خوشبینانه ترین حالت ول کردن اینکارو حالا ضرر مالیش بماند

همشون میگن فقط وقت تلف کردن و وجهه اجتماعی خودشونو خراب کردن چون همش باید بدویی دنبال بقیه که ازت خرید کنن دیگه همه ازت فراری ان

به شوهرتون بگین همین وقت طولانی مدتو رو یه کاری بذاره که برا خودشه، نه کارکردن به نفع بقیه 

بازم خودش میدونه

ن عزیزم محصولات باتاییدیه ازوزارت بهداشتن و قیمت درج شده روی محصول بدون واسطه از کارخونه بفروش میرسه

بله بادی اسپلش اورده برام ۱۴۴ تومنپرژ لب ۱۳۰ تومن

قیمتاش با عقل جوردرنمیاد!خصوصا ک کیفیتاش معلوم نیس

من از نزدیک دیدم کسایی که تو این کار بودن تو خوشبینانه ترین حالت ول کردن اینکارو حالا ضرر مالیش بما ...

خب میگ من دنبال این نیستم ک کسی از نن خرید کنه

من فقط شرکتو معرفی میکنم ک بیان زیر مجموعه بشن و اوناهم برای خودشون شبکه درست کنن

بله بادی اسپلش اورده برام ۱۴۴ تومنپرژ لب ۱۳۰ تومن قیمتاش با عقل جوردرنمیاد!خصوصا ک کیفیتاش معلوم نی ...

خیلی گرونه شرکت مابهترین بادی اسپلش ۹۹ت باعطر ادکلن های معروف

رژ فوق ۳۹تا۵۰وخورده ای عالیش

من واقعاخودم استفاده ذارم و میفروشم راضیم

رنگ ولایتhaircolorist
ب شوهرم میگم میگ اونا علم و عرضشو نداشتن و گرنه این همه کسایی ک خونه و ماشین عوض کردن

اون ها هم با همین حرف ها وارد شدند و فکر می‌کردند که هم علمش رو دارند هم عرضه.‌..

فکر میکنید اونها  چطوری پرزنت شدند؟ مثل شوهر شما... احتمالا در نهایت هم همسرت کار خودش رو می‌کنه فقط اگر میتونی باهاش صحبت کن که با سرمایه کم شروع کنه. 

خیلی گرونه شرکت مابهترین بادی اسپلش ۹۹ت باعطر ادکلن های معروف رژ فوق ۳۹تا۵۰وخورده ای عالیش من واقع ...

حالا نمیخولد بازاریابی کنی😂😂من راجب شرکت بادران دارم نیپرسم ن نفیس

2706