2733
2739
عنوان

یه همسایه ی پولدار داریم که نشسته تو خونه اش و پولداره😐...

| مشاهده متن کامل بحث + 65214 بازدید | 631 پست
عروس نمیخوان؟

اولی متاهله دومی ۷۰ سالشه بدم خدمتتون؟😂😂

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  

ارث....مواد فروش.....بورس و ارز....

یکی داشتیم ب نان شب محتاج بود.روستا بودن.تو حیاطش گنج دیدن...الان نگم.برات....خدا بخاد میرسونه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدرشوهره من ده تا مغازه و بیست تا اپارتمان داره که سر ماه که میشه فقط دینگ دینگ صدای پیامک واریز برا ...

بزار جم کنه برا بچت

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2731
پدرشوهره من ده تا مغازه و بیست تا اپارتمان داره که سر ماه که میشه فقط دینگ دینگ صدای پیامک واریز برا ...

ماترکا به این جور ادما می گیم مالی چوخ گونوگره،یعنی مالش زیاده ولی روزگارش سیاهه 

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
خودم که شوهر دارم .ولی میتونم با برا یکی جورش کنم مهریه و ارثیه ۵۰ ۵۰

اوکی پس با هم در تماسیم،کال می 🤙

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  
2740
2706