2737
2734

انجام دادین؟

کوزه ی گلی و ظرف شیشه ای سر تنگ نداریم:/

نمیدونم چجوری بنویسم کجا بذارم

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با مداد مینویسی میزاری تو کوزه بالای کمد

کوزه ندارم:(

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2731

سوره ی طولانی ای هست 

باید یکبار نوشت یا طول چند روز میشه؟

کوزه ندارم:(

تو ظرف دربسته هم میشه دوستم گذاشته بود  تو قوطی قرص

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد
تو ظرف دربسته هم میشه دوستم گذاشته بود  تو قوطی قرص

دوستت امتحان کرد نتیجه ای دید؟

یبار نوشت یا طول چند روز؟

اسی جون فهمیدی ب منم بگو

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید. 
2740

سلام عزیزم.

من کتاب مفاتیح الحاجات رو دارم،کتاب معروفی هست که این مطلب رو توش نوشته. خودم که مجرد بودم از یکی از سادات فامیل شنیدم که به خیلی ها این دستور رو گفته بودن و اونهام نتیجه گرفته بودند. خودم هم انجام دادم و برام جالب بود که در اون برهه تعداد خواستگارهام واقعا زیاد شدن.

تا اینکه بعد از ازدواجم،تو این کتاب سندشو پیدا کردم

آداب خاصی داره که باید طبق اون انجام بدی

دوستت امتحان کرد نتیجه ای دید؟ یبار نوشت یا طول چند روز؟

آره بعد از دوسه ماه نامزد کرد نمیدونم چجوری نوشت ولی بهم میگفت این سوره رو نوشته گذاشته تو قوطی قرص بعد گذاشته تو کمد لباساش 

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد
دوستتون ازدواج کردن

بله

سلام عزیزم. من کتاب مفاتیح الحاجات رو دارم،کتاب معروفی هست که این مطلب رو توش نوشته. خودم که مجرد ب ...

لطفا بگو

کاش میشد فهرست کتابو برام بذاری شاید مطلبی بود ک‌ب دردم بخوره

چون واقعا حاجت سختی دارم