2737
2739
همسرش چهل سالشه. اینقدر عادیه

به سن وسال نیس ولی دوبار عادیه سرمزاج به ماهی یبار دوبار میگن اونم البته بستگی به طرفت داره ولی خو اینا تازه عروس بودن باید قائدتا بیشتر باشه

منتظر روزای بهترم ✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به سن وسال نیس ولی دوبار عادیه سرمزاج به ماهی یبار دوبار میگن اونم البته بستگی به طرفت داره ولی خو ا ...

خوب همون منم انتظار داشته م حداقل اوایل ازدواج بیشتر باشه

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
2728

من فقط صفحه یک را خوندم اولا که ازدواج مجازی از اساس و پایه غلطه چون شناختی وجود نداره بعد منم نظر شخصیم را میگم به نظر من هیچ کدوم خدا ترس و اهل نماز و روزه نیستن ، اقا که ظاهرا مادی گراست و خانمم خیلی خیلی کارش زشته که شوهرش را با شوهر خواهر و شوهر خاله مقایسه میکنه اصلا ما حدیث داریم هر چیزی که توی خلوت و رابطه زن و مرد میگذره بیان کردنش پیش زنان دیگه حرامه ، و یکی از علت های حرام بودنش همین عوارض هست .