2737
2739
عنوان

ببینید چی جواب داده یعنی کلاهبرداره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 49 پست

میتونی از طریق پلیس فتا ازش شکایت کنی

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

چقد آشغاله طرف 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقصیر خودته عزیزم 

اولا به هر پیجی اعتمادنکن 

دوما کرم گیاهی کدوما منظورته ! 

همون دست سازه های ک خودشون میسازنن 

اگر اونه پولتو ریختی دور

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙
2731
بگو کد رهگیری مو میخوام اگه نداد کلاهبرداریه

قراره بوده امروز بفرسته محصول رو

و شنبه کد رهگیری استوری کنه

اسم فروشگاهش رو زده بود قبل از سفارش 

و کد رهگیری و استوری کرده بود

بخاطر همین اعتماد کردم

ب چه شماره کارتی فرستادی

یادم نیست.از مانیسا گالری بود.واسه شما کجا بود

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
2740

قبل از اینکه من از یه پیجی خرید کنم ویو، فالوور کامنت هایلایتا هزاااار بار چک میکنم وقتی مطمئن شدم پیج الکی نیست دیگه خرید میکنم شمام همین کارو کنید 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
قراره بوده امروز بفرسته محصول رو و شنبه کد رهگیری استوری کنه اسم فروشگاهش رو زده بود قبل از سفارش& ...

بده آدرس پیجو برم یه چک بزنم 

2706