2752
2734
پدرم عکس هسته ای از مغز انداختند مادرم هم الان پیششون هستند،حالا فردا صبح من باید هپارین بزنم مامانم نزدیک بابام بوده اگه بیاد آمپول منو بزنه خطرناکه یا برم درمونگاه...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مامی بهارک شوهرم ماموریته وفاصله خونه تا درمونگاه زیاده،منم که اصلا پیاده نمی تونم برم،تزریقاتی هم برای هر آمپول 10 تومن می گیره فردا باید پول دو تا تزریق مثل انسولین رو بدم....
من نمیدونم بهتره با بیماسرتان تماس بگیرید و بپرسید
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
بستگی به مقدار دارو داره. از دکتر خودش بپرسید. حالا یکی دو هفته صبر کنی بهتره از خدای نکرده پشیمانی... یکی رو میشناختم ید درمانی که میرفت یکی دو هفته بسته به مقدار دارو بچه اش رو نباید میدید.....
و خدایی که همین نزدیکی است ....
به شوهر من گقتن دو روز، من یه هفته رفتم خونه مامانم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔