2733
2734

سلام من خانوادم شاید هفته دو روز یا بعضی وقتا ۳ روز هم بیان و شام یا ناهار میمونن 

یا بعضی وقتا خواهرم میاد از صبح تا شب میمونه شاید هفته ای یکی دوبار

منم خیلی دوسشون دارم ولی کلی از کار زندگیم عقب میفتم خصوصا روز بعد که باید یه عالمه بشور بساب کنم 

بچه کوچیکم دارم همه کارام گره میخوره 

و اینکه دیگه من نمیرسم برم خونه اونا چون روز بعدش میریم به خانواده شوهر سر میزنیم 

و تو یک ماه اخیر شاید ۳ بار رفتم خونه اونا

اخه من خونه شونو دوست دارم دلم میخواد برم ولی هی اونا میان 

با من غریبگی نکن♡ با من که در گیر تو ام ♡      چشمات و از من بر ندار♡من مات تصویر توام♡

نميان ،تولدي مراسمي چيزي بشه خودم زياد ميرم خونه مامانم هر چي خواهر و داداشم رو خونه مامانم ببينم

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وایییی چه خبره!!!!

والا مامانمو التماس هم میکنم چطور بشه مناسبتی میاد میگه وظیفه شماس بیاین.هدف دیداره.هفتهای سه روز میرم.

خواهرامم شاید سه ماه چهارماه یه بار بریم خونه همدیگع.

اکثرا خونه مامانم جمع میشیم

2740
شوهرت ناراحت نمیشه تو این شرایط اقتصادی و کرونا؟  سالی یه بار شاید خانواده من بیان

مشکل مالی نداریم خدارو شکر ولی از لحاظ این که خسته از سر کار میاد و همیشه خونه شلوغه ناراضیه

با من غریبگی نکن♡ با من که در گیر تو ام ♡      چشمات و از من بر ندار♡من مات تصویر توام♡

زیاد نمیان خودم هرموقه وقت کنم میرم خونه بابام اونام اگه خیلی اصرار کنم میان برای وعده غذایی شاید ماهی یه بار بیان بیشتر وقتا بیرون باهم قرار میزاریم مثلا پارک یا جای تفریحی 

خانواده ما کلا این مدلی هستن که خونه بچه‌هاشون در موارد نادر میرن ولی همیشه بچه‌ها و نوه‌ها میرن خونه پدرومادرها البته نه هر روز هر روز هفته‌ای یکبار ، منم که دورم و شرایط کرونا یکسال بیشتر میشه نه من رفتم نه اونا اومدن و تماس تصویری داریم 🥺🥺🥺

اما واقعا حق داری خیلی زیاد میان خونتون 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
چقدر زیاد میان ،حق داری برای ما چند ماه یکبار میان یا مراسمی چیزی ما هر هفته میریم

میدونی از همه کارهام میونم از درسم از بچم از شوهر و زندگی و همه چی

شوهرمم بعضی وقتا کلافه میشه 

ما دوریم ازخانواده ها سالی دوبارمیان پدرومادرم ۱۰روز میشینن انقدر طفلکاخرج میکنن انگارمامهمونیم شوهرم خیلی دوسشون داره البته همسرشمام واقعا حق داره ماهم سالی دو،سه باری میریم خانواده ی شوهرمم ۲سال ونیمه نیومدن

2706