2733
2734
عنوان

غذاهای پر ریزون قرتی پرتی😋+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 206453 بازدید | 1721 پست
ببخشید این کیک فنجانی رو میشه طرز تهیه شو بگی؟ بعد میشه توی فنجون چینی درست کرد چیزیش نمیشه تو توستر ...

عزیزم تو فنجان چینی ‌و ارکوپال درست میکنم، تو اب میذارم میپزه ،تاحالا چیزی نشده. چون با بخار آب میپزه بافتش مرطوب و دلچسبه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم این عکسی گذاشتی صفحه۲فک کنم،چیه؟چجوری درست میشه؟ @ordibhshtii    

گلم الویه رو که کامل درست کردی تو این قالب سلفون بزار بعد الویه رو بریز بعد بزار یخجال قشنگ ببنده بعد هم نوش جان😘🦋. 

🌺تو را سپاسگزارم🎀
2740
کلا ب زعفران باید شوک وارد شده.یا ی تیکه یخ بنداز تو ظرفیت بریز تو آب جوش یا در حال جوش.آب خیلی کم

ممنون🌹

یا تو ظرف زعفران یخ بندازم؟

یا اینکه بریزم زعفران رو توی آب جوش؟

درست متوجه شدم؟؟؟

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
ژله طالبی هستش لایه وسط خامه لایه زیر هم بیسکوییت 

ممنون🌹

بعد اون وقت ژله بریزیم روی خامه، قاطی نمیشه؟ خراب نمیشه؟ نکته خاصی داره؟

خیلی خوشگل شده😍🌼✨

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
عزیزم میشه دستور پخت اینو بدی

ماهی قزل الا هست با سس بالزامیک و اویشن و پودر سیر و زعفران دم کرده و پیاز رنده شده یه ساعت قبل مزه دار کردم بعد سرخش کردم

برای سلامتی شوهرم یه صلوات هدیه به 
چی؟

lavangi

گردو اسیاب شده با پیاز رنده و نمک و فلفل و رب انار

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
2706