2733
2734
عنوان

ناهاررر چی دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1081 بازدید | 115 پست

آش پتله صب زود گذاشتم تقریبا امادست بفرمایید

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن باباااا لیست کرد یه گوسفند کامل،، گاو،، بوقلمون،،مرغ، و حتی گوشتای منجمد بازار،، ۸۸ کیلو ماهی برا ...

بهش میگفتی تونیازمندتری به توبیشترمیرسه نوش جونت😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد دو سالگی پسرمامانه🥰
بهش میگفتی تونیازمندتری به توبیشترمیرسه نوش جونت😂

عیب نداره از ارزوهای محالش داشت حرف میزد😁

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
عیب نداره از ارزوهای محالش داشت حرف میزد😁

والا اینجورآدما چشم ودلشون سیرنیست اینجوری حرف میزنن اتفاقا منم دیدمش ولی حوصله جواب دادن نداشتم فک کنم همونی بود که میگفت تو قرمه سبزی باید ۸کیلو گوشت بریزی وگرنه قورمه سبزی نمیشه 😂😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد دو سالگی پسرمامانه🥰
والا اینجورآدما چشم ودلشون سیرنیست اینجوری حرف میزنن اتفاقا منم دیدمش ولی حوصله جواب دادن نداشتم فک ...

اره فک کنم اینم گف،،والا من دونفریم ۸ تیکه گوشت میذارم خیلی هم سبزه،،،خب سبزی رو سرخ کن چ ربطی ب میزان گوشت داره بگو/😑🤣🤣

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2706