2733
2734

هم خودم هم شوهرم با هم کار میکنیم نمیذارم تو فقر بزرگ بشه شوهر من اول زندگی هزار تومنی نداشت شغل نداشت تلاش کرد اوضاعمون بهتر شد بعد که منم کار کردم خیلی راحت تر شد زندگیمون 

🥰😍😍😉🙃
فقر یعنی چقدر؟ فقر مطلق؟ یعنی تهیه غذا هم سخت باشه حتی؟

تا به حال با افرادی که مثلا به یکباره زندگی شون می زه زیر صفر برخورد نکردید؟ 

مثلا طرف کاسب بازاری بوده و شریکش سرش کلاهمی گذاره و مبلغ هنگفتی که بیش از دارایی خودش هست از دست می ده ، انقدر زیاد که حتی شاید نتونه تا آخر عمر بدهی و دیونش رو ادا کنه .

حالا فرض کنید شما والد چنین خانواده ای هستید ،  خودتون رو مجبور به زندگی با حداقل ها می‌بینید  و قراره تو این شرایط یک بچه هم تربیت شه ، حالا برای این که این بچه نظر و طبع بلندی داشته باشه و نداشته هایی که گروه همسالانش دارن حسرت به دل نگذاردش، چه می کنید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این اتفاق دقیقا برای ماام افتاد.یعنی فقط مونده بود وسایل خونم‌‌...خداروشکر هزار مرتبه شکر شوهرم با وام و قرض تو ی سال واقعا از خوابو خوراکش خودش زد ولی دوباره زندگیمونو ساخت ‌‌..بلابی ک سرمون اورد خدا فقط ی امتحان بود‌‌ ک قدره چیزیو ک داریم بدونیم...

ما دخترمون که دنیا اومد این اتفاق افتاد واسمون.کلی بدهی.بیکاری شوهرم.مستاجری... سخت بود ولی گذشت.زود جمع و جکر کردیم خودمونو بچمم سختش نشد اصلا تا یه سنی که اصلا درکی نداره از خواسته های بزرگ

2731
این اتفاق دقیقا برای ماام افتاد.یعنی فقط مونده بود وسایل خونم‌‌...خداروشکر هزار مرتبه شکر شوهرم با و ...

بدهی و مشکل مالی که یکی دو سال آدم رو در مضیقه بگذاره که خیلی شایعه .

ولی بعضی ها مثلا یک شبه از زندگی در اوج رفاه به فقر نزدیک به فقر مطلق رسیدن  ، یکی شون رو من می شناسم تاجری بوده برای خودش الان تو یک خونه ۴۰ متری درب داغون  اجاره ای زندگی می کنن که همون هم با پسر متاهلش نصف کردن و زندگی شون در اوج نداری می گذره. 

بدهی و مشکل مالی که یکی دو سال آدم رو در مضیقه بگذاره که خیلی شایعه . ولی بعضی ها مثلا یک شبه از زن ...

بله...ما تاجر نبودیم.ولی خب ب اندازه هم‌سن و سالامون بیشتر داشتیم..ی زندگی داشتیم ک تو رفاه باشیم...تو ی ساعت واقعا همچیمونو از دست دادیم...خدارو شکر شوهرم‌دوباره اراده کرد زندگیمونو ساخت.

کودکان از والدین الگو برداری میکنن. وقتی منِ والد باحسرت به زندگی دیگران نگاه نکنم و به داشته هام را ...

برای یک طفل که هنوز درک درستی از مسائل نداره،وقنی با همسن و سال هایی که از خانواده های بهره مند و دارا هستند مواجه بشه ؛خصوصا اگر طعنه و تمسخر بشنوه ( اینو ببینید مثلا خونه شون فلان جای ارزونه ، اینو بینید لباس هاش همه قدیمی و وصله پینه و دوخته است ، اینو ببیند لوازم التحریرش ارزون قیمته ، کفشش پاره شده اما مجبوره بازم بپوشدش چون باباش پول خریدن نوشو نداره و...)

خیلی سخته هضم کردنش و قطعا اگر آمادگی برای چنین موقعیت هایی نداشته باشه و به یکباره تو چنین موقعیتی قرار بگیره می تونه لطمه ی جدی بخوره و تو ذهنش ماندگار بشه .

چه بسا خیلی از دزدی ها و جرائم مالی ریشه اش به شکل گیری  عقده های این گونه از کودکی برگرده .

تلاشم رو بیشتر میکنم خیلیا صفر شدن و دوباره بلند شدن دور از جون منم عینه اونا 

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 
تا به حال با افرادی که مثلا به یکباره زندگی شون می زه زیر صفر برخورد نکردید؟  مثلا طرف کاسب با ...

چرا تواین شرایط بچه ای بوجود بیاد ک طعم فقر بکشه

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .

باهاش صحبت میکنم  بارش میارم خیلی سخته ولی دیدم  مثلا  ارزش هاشو ولی فقر مطلق خیلی سخته  ماهم  پولمونو  بامبلغ هنگفت بردن تمام پس اندازمونو دعا کنید پیدا شه خواهش میکنم

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 

من وقتی کم سن و سال بودم ، پدرم ورشکست شد ، قبل اش وضع مالیمون عالی بود که به زیر صفر رسیدیم ، خیلی بدبختی کشیدیم ولی هیچ کدوممون عقده ای یا حسود و اینا نشدیم ، الانم وضع مالیمون خوبه خدا رو شکر

برای یک طفل که هنوز درک درستی از مسائل نداره،وقنی با همسن و سال هایی که از خانواده های بهره مند و دا ...

باهمچین افرادی رفت و امد نکننن مگه مجبورن بخاطر شکستن دل بچشون برن دیدوبازید 

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .
2706