2733
2734

فرض کنید والد یک کودک نوزاد  هستید و در اثر یک اتفاق ( آتش سوزی ، زلزله ، کلاهبرداری و....) به یکباره تمام دارایی مالی  تون رو از دست می دین و تا حد زیادی مطمئن هستید به خاطر حجم زیاد بدهی ،تموم سال های کودکی و نوجوانی بچه تون تو فقر باید بگذره .

برای این که کودکتون چشمش دنبال داشته های هم سن و سال هاش نباشه و عقده نداشته باشه، چه راهکار ی دارید و چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این بیشتر از تربیت به ذات طرف هم بستگی داره ممکنه بچه شما زیاده خواه باشه کلا 

ولی در کل با قشری رفت و آمد داشته باشید ک هم سطح شما هستن. که اگه ناخودآگاه مقایسه کرد حس حقارت نداشته باشه

ببخشید استارتر شما همونی هستی ک یه پسر داشت و با مادرشوهرش زندگی می کرد 

مرده استارتر😂🙄

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740

خیلی از آدم های موفق طعم فقر رو چشیدن

خیلی از آدم های ثروتمند بچه هاشون به هیچ جا نرسیدن و فقط چشمشون به ثروت خانواده بوده

پس تربیت صحیح و شکوفا کردن استعداد راهگشاست

اینو برای اونایی هم که میگن پول نداری بچه نیار هم نوشتم

الان همه افرادیکه اینحا هستن دوره بچگی رو تو رفاه کامل بودن ؟ 

با چیزی نداشتن که آدم عقده ای نمیشه 

همیشه دست بالای دست هست 

شما هم نگران نباش این فرزند خیلی خوب بزرگ میشه 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

کودکان از والدین الگو برداری میکنن. وقتی منِ والد باحسرت به زندگی دیگران نگاه نکنم و به داشته هام راضی باشم مطمئنا کودکم مانند من میشه .مثل اکثر ماها که در خانواده های متوسط رشد کرده و بزرگ شدیم ولی هیچگاه عقده نداشتیم چون از والدین خود شکرگذاری و قانع بودن رو یاد گرفتیم 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه