2733
2739
عنوان

این زن ول کن من نیست دیوونم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 37 پست
نه چون هدف داره نمیره ، کلی تیکه بارش کردم کلی گفتم من سرم شلوغه بیخیال نمیشه

خب نرو به شوهرت بگو دوست نداری با اینا رفت و امد کنید.مشکل اصلی به نظرم شوهرته که باهات هماهنگ نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم واقعا نمیتونی بگی ببخشید تصمیم داریم دو نفری بریم؟؟؟ من چرا انقدر راحت نه میگم🙄

شوهرم هماهنگ نیست ، چون همش پیش شوهرم ،از قبل باهاش هماهنگ میکنن

خب برا همینه میگم اخلاق نداری!  وقتی اینطور هستی از اول با هیچ ادمی معاشرت نکن

من واقعا راحتترم ، مجبور نبودم قیافه این زن هیچوقت نمی‌دیدم از اول

2728
من میگم اما همسرم خام خودشون کردن ، همش باید خرجشون ما بدیم خودشون میچسبونن 

میگم ک اقتدار همین.من بعد خواستن بیان زنگ بزن خانمش بگو زن و شوهری میخوایم خلوت کنیم.همسرتم حرفی زد تیکه بیا ک حریممون و با بقیه داری پر میکنی

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
خب برا همینه میگم اخلاق نداری!  وقتی اینطور هستی از اول با هیچ ادمی معاشرت نکن

امیدواذم گورش گم کنه بره ، چون من چه اخلاق داشته باشم چه نه بهش گفتم صددفعه ک تمایلی ندارم ک دیگه ارتباطی باهاشون داشته باشم اما بیخیال نمیشه مثل کنه چسبیده

میگم ک اقتدار همین.من بعد خواستن بیان زنگ بزن خانمش بگو زن و شوهری میخوایم خلوت کنیم.همسرتم حرفی زد ...

میگم خانمش هدفش دعوا انداختن هرچی من میگم میبینه ناراحتم بدتر تخت فشار می‌ذاره ، مثلا من میگم نه عزیزم نمی‌تونیم بیایم میگه باشه بعد به شوهرش میگه مدام زنگ بزنه به شوهرم گوش شوهرم پر کنه 

2740