2737
2734

سلام..شنیدم میگن قراره حضوری بشن..دختر من میره کلاس سوم..میترسم بفرستمش مدرسه

به امید خدا من به هدفم میرسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دانشگاه و مدارس حسابش از هم جداست. 

مدارس رو خیلی شنیدم قراره باز بشه ولی دانشگاه ها نه. 

چون دانشگاه با رفت و آمد و خوابگاه و اینچیزا هم سر و کار داره ولی مدارس انچنان این مسائل رو نداره. 

درمورد مدارس شنیدم مهر و آبان مجازی ولی بعدش ممکنه حضوری بشه البته بازم ممکنه اخبار تغییر کنه به استان هم ربط داره

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊

عمرا اگه حضوری بشه اسرائیل و ترکیه که بیشتر مردمش دوز دوم واکسنو زدن هنوز درگیرند و دنبال دوز سوم و چهارم هستن ،بعد تو ایران هنوز خیلی ها دوز اولم نزدن اینا می‌خوان مدارسو باز کنن،وعده و وعیدهایی الکی میدن

کاربر آقا هستم
2738