2157
2106

نمیدونم 

من خونه مامانمم اونم خونه مامانش😁

تاریخ خودرا تکرار میکند،یک بار به صورت یک تراژدی و بعد به صورت یک نمایش مضحک،و قهرمانان این تاریخ دوبار زائیده میشوند،یکبار در قامت یک اسطوره و بار دوم به شکل یک دلقک (کارل مارکس)

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

مال من از باشگاه اومده عضله دستش آسیب دیده کمپرس سرد گذاشته و داره فوتبال نگاه میکنه.

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرنگهبان من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.
2149

الان رفت پیش دوستاش

البته نیم ساعت پیش رسیدیم شهرستان خونه مامانشالان دوستاش زنگ زدن بیا ببینیمت که رفت

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁

درحال تماشای فیلم

از دست عزیزان چه بگویم گله ای نیست گر هم گله ای هست دگر حوصله ای نیست سر گرم به خود زخم زدن در همه عمرم هر لحظه،  هر لحظه جز این دست مرا مشغله ای نیست                                                                                     عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2050
شوهرت چکارس😂😂😂اخه شوهر منم سرکاره خابگاه

مهندس عسلویه هس

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2143

توحیاط نشسته ک بچه ها بخوابن 😂

چون‌بچه ها اگه باباشون توخونه باشه نمیخوابن 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
برای من هلو خورد خوابید

منظورم میوه بودا😶😂

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
2051