2752
2734
عنوان

خانومایی که اسمتون توی این لیسته حتما تاپیکو بخونین کارتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 40 پست
انچل جان مقدار نذرمون چقدره ؟؟؟ میخوام بنویسم یادم نره
به نام خداوند مهربان که عشق و علاقه او در بدن من جاریست خداوند کائنات که بهترین ها را برای من می خواهد. من سرشاز از عشق و محبتم. هر آنچه که مرا ناراحت و خشمگین کرده چه در گذشته و چه در حال آزادانه رها می کنم و می بخشم . من فرزند تابناک خدایم. من 58 کیلو هستم هستم هستم!!! من سالم و خوشبخت هستم هستم هستم !!! LilySlim Weight charts
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم منو بنویس لطفا
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
و ایشالله وسایلشو آماده کنم
به نام خداوند مهربان که عشق و علاقه او در بدن من جاریست خداوند کائنات که بهترین ها را برای من می خواهد. من سرشاز از عشق و محبتم. هر آنچه که مرا ناراحت و خشمگین کرده چه در گذشته و چه در حال آزادانه رها می کنم و می بخشم . من فرزند تابناک خدایم. من 58 کیلو هستم هستم هستم!!! من سالم و خوشبخت هستم هستم هستم !!! LilySlim Weight charts
2731
مرسی عزیزم من تا حالا درست نکردم ولی ایشالله سال بعد درست کنم
مرسی خدا ازت قبول کنه
اللهم صل علی محمد وال محمد.
خدایا شکر.فرشته کوچولوی من . ممنون که امدی تو دلم.قول میدم مامان خوبی باشم.توکه انقدر خدا دوست داره واسه دوستام هم دعا کن نی نی بیاد تو دلشون
2706