2733
2739
عنوان

پسرم توهیپوفیزش غده هست نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 46 پست
شما کسی تواشناهاتون داشتن مشگلی براشون پیش نمیاد؟

نه نداشتیم اما یبار یکی از اطرافیانم مشکل داشت بهش گفته بودن سی تی بده احتمالا مال هیپوفیز هست اون نداشت اما خیلی نگران بود تا رفت سی تی دکتر بهش گفته بود اگرم باشه جای نگرانی نداره خیلی ها دارن 

۶سال پیش تشنج کرد تشخیص صرع دادن خداروشکربعداز۶سال داروهاشو کم کرده ودکترش گفت خوب شده حالا الان دوب ...

بمیرم واسه دلت متوجه میشم منم پسرم ازبدوتولدش خیلی ترسوندنم وتا۴سالگیش۳بارجراحی شد....خیلی خون دل خوردم...درکت میکنم.....انشاالله که به خیرمیگذره...به جاغصه خوردن به خداتوکل کن انشاالله که چیزی نیس.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اغلب ک ااامل خوب میشند بعضیاام باید چند وقت یبار قرص بخورند....خیلی مشکله رایجیه و وقتی کنترلش کنیم ...

خداروشکررر خواهر خداروشکرررر 

انشالله روزی برسه که همه مریضیا قابل درمان باشن درد بی درمون نباشه فقط

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
2742
بمیرم واسه دلت متوجه میشم منم پسرم ازبدوتولدش خیلی ترسوندنم وتا۴سالگیش۳بارجراحی شد....خیلی خون دل خو ...

مادرشدن چقدر تاوان داره خسته ام جلوی پسرم هیچی نگفتم اما ازدرون داغون شدم خدایا تازه اروم شده بودم تازه داشتم نذرامو ادا میکردم توکلم به خداست خدا پسرشماروهم ازبیماری حفظکنه 

الهی امین الهی هیچ مادری غم بیماری اولاد نداشته باشه 

آمین انشاااااالله

انشالله پسرت سالم و سلامت باشه ۱۲۰ سال 

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
2738
فدات عزیزم بهم چنین....😘😘😘

باورت نمیشه اوایل برای مادرم دردودل میکردم اونم مریضه اشناها همدردی میکنن اما سر بزنگاه سواستفاده میکنن دیگه دردامو به کسی نمیگم اینجاشده  جایی که حرفامو میزنم اروم میشم وقتی تسکین میگیرم راحتتر وارومتر میشم خیلی وقته غمامو جارنمیزنم

ممنون ازشما دلم گرفته بود اینجا تنها جایی هست که میتونم دردودل کنم

خدا به دلت آرامش بده ، به پسرتون استرس ندید جلوش زیاد ناراحتی نکنید که بترسه .چون واقعا مریضی ای نیس که خطرناک باشه ،روحیشو خراب نکنین .فقط داروهاشو استفاده کنین امیدیخدا کامل خوب میشه 

خدا به دلت آرامش بده ، به پسرتون استرس ندید جلوش زیاد ناراحتی نکنید که بترسه .چون واقعا مریضی ای نیس ...

نه یاد گرفتم فقط توخلوت خودم گریه میکنم حتی شوهرم نمیفهمه چون اون بدتر ناارام میشه

شما چندساله متوجه شدید؟

دوساله

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2706