2737
2734

شیشه شیر و شیر خشک .پستونک .فلاسک

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا این لحڟتو نصیب همهههه منتطرا کنه

منم بعد عروسی ی پسل سالم بیارم

خودمون چن خاهریم دلم پسر میخاد

ولی تنبلی دارم

کلی درد دارم

کاش خداصدامو بشنوه

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
2731

شب اول شیر نداری بچه تا صبح چیغ می کشه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

خرما/ پوشک/لباس برای نینی/لباس برای خودت /مدارکت/در همین حد بلدم😂

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
2740

من نمیدونم چرا دوروزه دستو پاهام یخ میکنه شبا.

تکرر ادرارم پیداکردم

شکمم منقبض شده 

اگ میشه برام یکی سه تا صلوات بفرستین♥️🌹🙏

خدایا خودت حاجت روام کن من چشمم به کرم توعه❤❤

برای خودت:شورت و پوشک بزرگ.کمپوت و خرما و ابمیوه. دربازکن برای کمپوت اگه نیازه.لیوان یه بارمصرف.ماسک.شونه.بچه:دودست لباس رو و زیر.پوشک شماره صفر.پتو و دورپیچ.خشک‌کن که اگه پی پی کرد شستی خشک‌کنی.جوراب و کلاه.شیشه و شیرخشک و سرنگ‌که اگه گفتن شیشه بهش نده

شب اول شیر نداری بچه تا صبح چیغ می کشه

نه بابا همونجا شیرخشک میدن

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته