2737
2739
عنوان

💙💙💙ختم سوره آل عمران💙💙💙

| مشاهده متن کامل بحث + 8387 بازدید | 370 پست
ممنونم عزیزم ،، حتما تگ کن منم هستم..

به روی چشم 🌷😘 خبرت می کنم 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حاجتمم ک میدونی ، خدا یه پسر سالم صالخ بده بهم ..

بله یه پسر گوگولی مگولی کاکل به سر سالم و صالح 😘🥰🌷❤️

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2728
💚سوره آل عمران به دلیل طولانی بودنش هر روز فقط 20 ایه از این سوره رو می خونیم ان شالله سوره های ...

سلام ختم چند روز طول می کشه ؟ همه افراد که شرکت کردن هر روز بیست ایه مشترک میخونن ؟ 

2738
@bahar1234556778888   @درمسیرخدا   @he_mi   @فرشته1375   @فرشتهm ...

سلام گلم، خیلیم عالی❇️❇️❇️❇️

به امید خدای اجابت کننده... شرکت میکنم💎✨💎✨

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
باشه دوس دارم شرکت کنم منم ... اگر بدونم چند روزه و هر روز باید چه ایاتی خونده بشه منم مشارکت می کنم ...

حدودا چهل روز و کاملا مشخص میکنن هر روز چه آیاتیه،انشاءالله‌ حاجتروا بشی جانان گلم

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤️
@shmsz   @999fateme   @ملکهmقزی   @paryaz   @شیداr   صف ...

سلام خوشکلم ،صبحت بخیر ،نمیتونم شرکت کنم عذر میخام ازت💋❤

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
@shmsz   @999fateme   @ملکهmقزی   @paryaz   @شیداr   صف ...

سلام عزیزم،بله لطفاً اسم من هم بنویس

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2706