2737
2739
دیگ کلا دوتامون میگفتیم دخترمون بعد روز سونو باهم رفتیم گفتن بچه دختره همسرم کلی خوشحال شد خودمم همی ...

برادرشوهرات بچه هستن ،به حرف اونا چی کاردارید،برادرشوهرت پسر می خواد انشاالله خودش یدونه به دنیا میاره

دیگ کلا دوتامون میگفتیم دخترمون بعد روز سونو باهم رفتیم گفتن بچه دختره همسرم کلی خوشحال شد خودمم همی ...

تو رو خدا واسه حرف یه بچه ناراحت نشو

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد این تو خونه وقتی همسرم رفته ب مادرش اینا گفته ک بچه دختره همسرم خودش بهم گفت گفت داداشم خواستن سکته کنن کلی هم بالا پایین کردن خودشون بعد مادرشون از دروغ گفت ک سونو ممکنه اشتباه کرده باشه و بچه پسر باشه کوچیکه هم هرجا رفته لینا رو گفت هم خودش مادرش من برام مهم نیست درجوابشون گفتم من بچم دختره و رو چشام میزارمش

شاید ده تای دیگ بچه خدا بهم بده و پسر نده اصلا برام مهم نیست مهم سالم بودنشونه 

2731

مادرشوهرمم همیشه میگفت کاش خدا بهم دختری میداد کارمو میکرد فقط دخترو برا کار کردن میخواد عروس دختر هرچی اگه کسی از فامیل بره خونشون دختر داشته باشه همش ب اون میگه پاشو کارامو انجام بده یک بار دختر عمه همسرم بهشگفت خدا خودش شما رو دیده بهتون دختر نداده 

حالا ناراحتی من از اینکه هرموقعه برادرشوهر کوچیکمو میبینم 

میگه پسرت چطوره بازم نمیخواد قبول کنه منم دیگ اعصبی شدم ب همسرم گفتم ک یک بار دیگ بخواد اینجور بگه و منکر دخترم بشه بخدا میزنمش همون روزم همسرم رفت خونشون برادرش هی خراب کاری میکرد گبت بیا کمکم بده دستگا دارن باید یکی کمک دستشون وسیله ببره براشون اینم هی بی تربیتی بازی د اورده همسرمم گرفت کلی کتکش زده 

2740

من بچم دختره پدرشوهرم اینا قبل بارداریم هی پسر پسر میکردن بدنیا ک اومد الان ۱۱ ماهشه نمیدونی براش میمیرن ینی خودشون میان دنبالم ک فقط چندساعت دخترمو ببینن.

بزا بدنیا بیاد میفهمی چی میگم.من و شوهرم ارزو داشتیم دختر دار شیم ک خداروشکر خدا بهمون دختر داد😍

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏

بعد همسرم اومد بهم گفت صبح برادرمو کلی کتک زدم برو خوشحال باش همسرمم ب طور جدی بهشون گفت کسی منکر دختر من نشه ک با من طرفه ولی اینا دس بردار نیستن 

همسرم ایقد خوشحاله ک دختره میگه برو دعا کن بچمون دختر شده اگه پسر بود مثل داداشم ایقد کتکش میزدم خدا رو شکر دختره

حتی امروز گفت خانومم نمیشه خودم دس کنم 🤭🤭🤭دخترمو رو زودتر دنیا بیارم اخه تو اینستا داشت نگاه دختر بچه ها میکرد 

مبارک دختر خوبه من بچه اولم دختر الان کمک حالمه 

مرسی گلم منم هم خودم هم همسرم خیلی خوشحالیم همسرم درحدی خوشحاله میگه منو دخترم از الان ی تیم هستیم و تو با پسری ک در آینده گیرت بیاد حتی اسمشو انتخاب کرده و همش ب اون اسم صداش میزنه تا منم اعتراض میکنم میگه دختر خودمه اگه پسر دار شدیم برا تو