2737
2739
عنوان

دوتا بچه دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 29 پست

یه پسر ۵ ساله دارم یه دختر یه ماهه

دارم از نوزادیه دخترم حداکثر استفاده رو میکنم چون خیلی هلاکشم د میدونم دیگه بچه نمیخوام دلم برای این نوزادی تنگ نشه 😂😂😂😂

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
من فعلا دوتا تو راهی دارم دعا کنین واسم سختمه🥺

انشاءالله ب خوبی سپری شه لذت ببر از دورانش

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه پسر ۵ ساله دارم یه دختر یه ماهه دارم از نوزادیه دخترم حداکثر استفاده رو میکنم چون خیلی هلاکشم د ...

دقیقا 😍😂خیلی دوران خوبیه 

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           
2728
دقیقا 😍😂خیلی دوران خوبیه 

میخوای عکس نوزادیشو برات بذارم دلت غش بره بدجنسم خودتی 😐😐😂😂😂

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2738

من هیچی ندارم ،ولی وقتی اینجاها تاپیک های بارداری میبینم میگم چه دل شیری دارن خانوما که تو این شرایط بچه میارن .

وطن،تنها میراثی است که هرگز نمی توان آن را خرج کرد، هدیه داد و یا فروخت.

سه تا دارم دوتا پسر یه دختر

منظورت از نظر اقتصادیه؟  

از اون نظر اصلاسخت نیست والا من خدا رسونده تا الان خیلیم بچه های قانعی هستن.تز نظر اقتصادی تاحالا مشکلی نداشتم تا حالا خیلیم بهشون میرسم گناه دارن بچه ها تنها بزرگ بشن بخدا من بچه سومم دوسالشه همش اون دوتا بزرگا میگیرنش باورکن اگه تنها بود من نمیتونستم از پسش برمیام کم میووردم 

فقط مواقعی میگم بچه نیارید که پدر مادراخلاق درست حسابی نداشته باشن 

منم دوتا دارم پسرودختر.اقدام کردم بداسومی.۲۵ ام موعدمه اگه نشدم دیگه گرفته.ومطمئنم الان گرفته خخخ من ...

عزیزم تو مگه دوماه پیش نمیگفتی رفتی ان تی؟ 😐😐

خودتی ؟شک کردم واستا برم تاپیکاتو ببینم

عزیزم تو مگه دوماه پیش نمیگفتی رفتی ان تی؟ 😐😐 خودتی ؟شک کردم واستا برم تاپیکاتو ببینم

خخخخ اره خودمم.بارداربودم ناخواسته بود خیلی حال بدبود.سقط کردم ولی بعدش پشیمون شدم.

براهمین تصمیم گرفتم بزارم یکی دیگه بیارم....این ماهم اقدام کردم.

برام یه صلوات بفرستید ...ممنونتون
میخوای عکس نوزادیشو برات بذارم دلت غش بره بدجنسم خودتی 😐😐😂😂😂

بزار عزیزم😍😍😂 

اصلا تهت تاثیر نی نی سایت و تاپیکای بارداری قرار نگیر ! تو این دوره زمانه همون دو تا کافیه ! 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
خخخخ اره خودمم.بارداربودم ناخواسته بود خیلی حال بدبود.سقط کردم ولی بعدش پشیمون شدم. براهمین تصمیم گ ...

عزیزم اخه یادمه گفتی مشکل مالی داری واسه سرکلاژ اینا

بازم میخوای بارداری شی؟ اشالله تنت سلامت باشه چی بگم بخدا