2733
2734
عنوان

بهم یه سری ترکیبات معرفی‌ کنید برای برنز شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 55472 بازدید | 64 پست
هانا جون اگه بخوای دائمی برنزه بمونی‌ بعد هر چند وقت یه بار بری تجدیدش کنی‌ اگرم بخوای بد از برنزه شدن پوستت رنگ اصلی خودت بشه دیگه نرو حموم آفتاب..به نظر من برنزه به همه میاد به چشم آبرو مشکی‌‌ها هم میاد تازه جذاب تر میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچه‌ها یه چند تا چیز جدید پیدا کردم برای شما هم مینویسم:

ترکیب روغن زیتون+قهوه ترک که برای پوست هم مفید..

ترکیب روغن بچه+آب نمک = روغن بچه جانسن به بدن زده سپس آب نمک اسپری کرده بعد از ده دقیقه پوست کاملا برنزه میشود..

ترکیب ماست و حنا(که به نظرم خوب نمیاد) : یک فنجان ماست + یک قاشق مربا خوری حنا به پوست زده و به مقدار دلخواه برای تیرگی پوست روی بدن گذاشته رنگ پوست کاملا شکلاتی میشود!

من این دفعه روغن بچه + آب نمک امتحان می‌کنم نتیجه رو میگم!
اره ازاده جون اصلا رنگ پوستم گندمی روشن اما سریع برنز میشم کافیه 10 دقیقه از تو افتاب رد بشم
اره قشنگ اما شوشوم دوست نداره
ناراحتمممممممممممممممممممممم
گردو هم نمیخورم عزیزم
به من هم راه حل بدین
برای آرامش زمین دعا کنیم.
وای ازاده جونم ممنون
راهنمایی در مورد اب شدن شکم با دراز نشستو توی یکی از تایپیکها خوندم که که گفتی باسنو صاف می کنه اونم به دردم خورد چون خودم این جوری دوست نداشتم شکمم اب بشه ببخشید وسط تایپیک برنز ......
برای آرامش زمین دعا کنیم.
من از اتوبرنز ایوروشه استفاده کردم عااااااالی بود ولی دیگه هیچ جا پیدا نکردم :( به جاش گارنی گرفتم مزخرف بود اگه کسی دیده که جایی این کرم ایوروشه رو دارن بگه ممنون میشم
خواهش می‌کنم شاهزاده خانومی..هیچ اشکالی نداره..عر دراز نشست باسن رو آب میکنه شعبا شئم نخور و اگه سبزیجات رو تو غذات بیشتر کنی‌ یا رژیم سبزیجات بگیری و توش از کدو با لیمو ترش آیا آبلیمو استفاده کنی‌ شکمت در عرضه نهایتاً دو‌-سه هفته صاف صاف می‌شه هم شکمت هم جاهایی‌ که چربی‌ داره..علاوه بر اون پوستت می‌شه مثله بگرگه گول..راستی‌ اگه کدو رو تو روغن هم خواستی‌ میتونی سرخ کنی‌ چاقت نمیکنه چون کدو روغنو جذب نمیکنه!!