2733
2734
عنوان

خدا خودش گفته به هرکی بخوام میدم به هرکی نخوام نمیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 70 پست
به روی چشم عزیزم کاریه که از دستم بر میاد

چشمت بی بلا عزیز جان

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)

چرا از کل قران همین یدونه ایه میبینی گلم

خودش گفته قسم به روز قسم به شب که خدایت نه رهایت کرده نه باهات دشمن

بعد از هر سختی اسانی است

بهتر از انچه از دست دادین بهتون داده میشه به شرط ایمان 

و..... هزاران ایه دیگه 

اسی من تمام این ایه ها رو بریدم گذاشتم کنار هم هر وقت به ته خط می رسم بهشون نگاه می کنم و در اخر به ایه ایی که خدا گفته خدا هرگز زیر قولش نمیزنه 

باور کن خدا مثل بنده اش نیست که بگه باشه بعدش هم حاجی حاجی مکه نه اصلا

وقتی میگه باشه زمین و زمان به خط میشند تا بهت داده بشه 

ولی شرط داره مثل شکرگزاری که نعمت افزون کند

مثل ایمان و باور قلبی 

می دونم به یکی 20 سالگی میده به یکی 30 سالگی ولی خب بالاخره که درست میشه و بهت بهترین میده 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چرا از کل قران همین یدونه ایه میبینی گلم خودش گفته قسم به روز قسم به شب که خدایت نه رهایت کرده نه ب ...

تموم آیه های قشنگی که میگی رو نوشته بودم و هرشب نگاهشون میکردم.

هرچی جلوتر اومدم مشکلاتم بزرگتر و عمیق تر شده. همین چند ماه پیش نوشته هارو بردم تو یه مکان مقدس رها کردم.

من تمام قران رو به دقت و موشکافانه خوندم. کم پیش میاد صفحه ای که خدا این آیه رو نگه...وقتی این همه تکرارش کرده هم تو قؤان هم تو متون مقدس انجیل (تورات رو نگاه نکردم) حتما یه چیزی هست دیگه. نمیشه به انتخاب باری تعالی خرده گرفت

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
استارتر  متولد مهر هستی دیگه؟؟ چه خوش شانسی  نمی دونم علم هروسکوپ چقدر می دونی ( همون ا ...

عزیزم متولد 23 شهریورم

فکر نکنم جواب بده

2731
این دوتا برای پرستو هست

مرسسی گلم 

اسکرین گرفتم عزیزم میتونی پاکشون کنی

2740
گفتم خانمی اونی ک نوشته طالع شما سرطلان هست مال حامده، اونی ک نوشته میزان است دوتا صفحه ک برای پرستو ...

آهان فهمیدم 

کلی مرسی 

ببخشید وقتتو گرفتم 

برات یه دونه آیت الکرسی هم دارم میخونم 

امیدوارم همیشه شاد و خوشبخت باشی  

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز