2737
2739
عنوان

شوهرم همش میگه دستم تنگه

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان خوبه خرجتو میده؟؟

اره بابا هیچی کم نمی‌ذاره تو خونه تو خرجای خودم همین طور 

البته تو عقد هم برام لباس اینا می‌خرید نه نمی‌آورد 

ولی اکثرا می‌گفت پول ندارم 

الان پولاش دست خودمه 😁😁یه هزاری الکی خرج نمیکنه 

اون روز مامانش مریض بود گفت اینو برم آب میوه و خرت و پرت بخرم براش؟ 

یعنی سوال کرد سر خود نرفت بخره 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2731
سر خونه زندگیمم نباشم الان دیگه خرج من گرده اونه 

همش یه ماه عقد کردی 

خرج دوران عقد با تو خونه خودتون فرق داره خیلی 

الان مگه خرج لباستو نمیده؟

بهش نگی ها چرا خرج خانوادت میکنی یکم زوده تازه عقد کردی آخه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
یکماه عقد کردیم

عزیزم صبر کن اینجوری فکر می کنه  به خاطر پول شوهر کردی اصلا حرف نزن بنده خدا تازه زن گرفته بذار خودش می فهمه آخه کدوم دختری یک ماه بعد عقد میگه کفش و لباس می خوام خب فکر می کنند تا الان نداشتی عزیزم برای خودت خوب نیست

2740
پس الان کامل به تو پول میده؟؟

اره حقوقش کامل دست خودمه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم صبر کن اینجوری فکر می کنه  به خاطر پول شوهر کردی اصلا حرف نزن بنده خدا تازه زن گرفته بذار ...

دقیقا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیکار کردی؟ تا منم از روش تو استفاده کنم

والا هیچ کاری 

قبل عروسی نصف پولاشو میداد مامانش یکمی هم پس انداز 

بعد عروسی دیگه می‌فهمه زندگی خرج داره هر کی باید به فکر خودش باشه باور کن من هیچی نگفتم خودش حقوقشو میاره میده بهم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه از میدونم میده به خانوادش

خب بده الان اگه برادر شما یه چیزی بگیره بده مامانت یا پول بهشون بده از نظرت خلاف بزرگی کرده گلم صبر کن حرف من می شنوی چیزی نگو نبایدهنوز مهر عقدت خشک نشده سر پول دعوا و قیافه بگیری بعدم حالا یه خرجی هم تو خونشون بکنه شاید به خاطره خودته می خواد می ری اونجا کم و کسر نداشته باشند جلوی شما  اونم بلاخره دوست داره برای زنش خرید کنه شاید هنوز روش باز نشده یا فکر کرده نیاز نداری  بعد یک ماه دلیل نمی شه که اصلا خرج زنش نکنه یا به فکرت نباشه 

2706