2733
2734
با اینکه اطرافش شلوغه و مدام باهاش حرف میزنیم فقط کلمه نی نیو میگه و به نون میگه مان و یا به اب چیز دیگه میگه چطوری کمکش کنم حرف بزنه و ایا کسی بچش مثل دختر من دیر حرف زده؟؟؟؟ ممنون از راهنماییاتون
یا دیدن دوست یا هوایش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعضی بچه ها تا سه سالگی حرف نمیزنند و مشکلی هم ندارند تو موارد دیگه چطوره؟؟؟مثلا هوش و دقت و تمرکز یا راه رفتن و بازی کردن؟؟؟ به دکترش نگفتی؟؟؟ مامان و بابا هم نمیگه؟؟
مثلا. کارتون پونی کوچولورو دوست داره و شعرای اونو با اینکه انگلیسی هستن میخونه یا حروف الفبای انگلیسی رو که تی وی با شعر میخونه بعضیاشو میگه مثلا بی سی دی
یا دیدن دوست یا هوایش
پسر دوستم 3 4 سالگی حرف زد ولی یهو مثل یه بچه 3 4 ساله حرف زد و جمله گفت خیلی هم گفتار درمان برده بودش همش میگفتن اشکال نداره ولی خودشم 4 سالگی حرف زده بود شما کسیو دارین تو فامیل نزدیک اینجوری بوده باشه؟
خدایا... کمک کن هیچ مادری غم بچشو نبینه
دختر من الان 3 سال و 6 ماهشه همین طوره که شما میگی البته کلمات بیشتری میگه البته بگما حدود ماهه که داره توجه به یادگیری نشون میده اما همه چیزای دیگش طبیعیه و هر کاری بگی و انجام میده
2706