2733
2734

شوهرم چهارماهه پاش شکسته هزارتومنم نداره من خودم شاغلم ولی این محرم و صفر کاری باهامون کرده هیچی درامد نداشتم هیچوقت نداشته ک برام خرج کنه من خودم از نوزده سالگی شاغلم ولی هیچوقت شوهرم نداشته هیچی برام بخره خیلی بده 

دخترخانمایی ک میگین دستم تو جیب خودم باشه بعد ازدواج کنین مثل من شوهرتونو عادت ندین ب خر ج نکردن من الان بهترین لباسای برندو میپوشم از ترمیم ناخن هرماهه تا همه چی کلیم هوای خودمو دارم منتها خیلی بده شوهرهیچکاربرات نکنه

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان یه جا رد شدیم تو خیابون ک حالت دستفروشی جاکلیدی ناز و کلیپس فانتزی و ازین چیزای فانتزی خوشکل داره شوهرم بیس تومن ته جیبش نیست ی چیزی برام بخره 

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی
2738
یعنی هیچکار؟؟ حتی یه لباس؟ کادوی تولدی چیزی؟ 

کادوی تولد میگیره ولی مردم شوهرشون همه کار براشون میکنن من هیچی ن خبراز لباسم داره ن لوازم ارایشیم ن دکتر رفتنم ن هیچ

اخه چراازاول اینطوری بود

چی بگم نمیدونم بخدا دوساله ازدواج کردیم یبار نبرده منو سرتاپا لباس برام بخره 

الان یه جا رد شدیم تو خیابون ک حالت دستفروشی جاکلیدی ناز و کلیپس فانتزی و ازین چیزای فانتزی خوشکل دا ...

بازم خداروشکر کن ک خودت درامد داری 

حداقل عقده ی چیزی تو دلت نیس

منی ک نه خودم دارم خرج کنم نه شوهر درست حسابی خرجی میده چ کنم

همیشه باید انقد بگم بتونم ازش بکنم

2706