2733
2734
عنوان

دیابت.کمکم میبکنید....

| مشاهده متن کامل بحث + 1025 بازدید | 39 پست
بچه ها منم بچه قبلیم سقط شد گفت مال قندت بود منم مامان و بابام دارن هر روز خدا بعد از اون بچه گریه می کنم جرات دوباره حامله شدنم ندارم دکتر میگه سه ماه قبل بارداری باید انسولین بزنی منم از لجم نه انسولین میزنم نه قرص فقط گریه می کنم
خدایا شکرت مامان شدم ایشالا همه دوستامم مامان بشن الهی امین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مامان پاشا شمام حتما مراجعه کن. بچه ها درمان های طب سنتی برای قند واقعا ساده است و سریع هم جواب می ده. من الان تو اطرافیان هر کی رو می بینم قند داره توصیه می کنم و جواب هم گرفتن واقعا.همه اش یاد خاله ی خدابیامرزم می افتم که به خاطر قند فوت کرد الکی .خیلی دلم می گیره چون اون موقع با طب سنتی آشنا نبودم.
در شگفتم از شخص متکبر که دیروز نطفه ای بوده و فردا لاشه ای است.   امام علی علیه السلام
عزیزم حکمت خدا بوده قطعا یه دلیلی داره شرایط منم خوب نیست. میگم اگه خدای نکرده مجبور بشم نی نی رو سقط کنم دیگه تا 5 سال باردار نمیشم. ولی از طرفی دوست ندارم بچه مشکلی داشته باشه پس هر چی خدا بخواد
❤️امیدوارم به رحمت خاص پروردگار❤️
برای طب سنتی دکتر اشرف بسیار معروف هست و تخصصش نازایی است ولی تمام درمانش با عرقیجات و گیاه و ایناس مریضهای باردار هم زیاد داره من پیشش رفتم خیلی بد وقت میده ولی عالیه کارش
پس مامان پاشا چرا بهشون مراجعه نمی کنی؟ من خودم یه سقط داشتم حتی کارم به جراحی کشید. خیلی ناراحت بودم . تا 2 سال بعدش دیگه اصلا به بچه فکر نمی کرردم. اما بالاخره بعدش تصیمیم گرفتم بچه د ار بشم و شدم اما بارداری سختی داشتم با ویارهای خیلی بد که برنج و مرغ و وکباب و رب و.. نمی تونستم اصلا بخورم . اما حالا برای مشکل سرگیجه بعد از چندسال دکترای مختلف رفتن با ناامیدی به طب سنتی مراجعه کردم و توی کمتر از یه ماه جواب گرفتم حالا هم برای بارداری بعدی تحت نظر پزشک طب سنتی هستم تا دیگه ویار ازادهنده نداشته باشم وبچه ام هم مشکلی نداشته باشه. بچه ها خواهشا سرسری نگیرید.واقعا ارزش امتحان کردن داره
در شگفتم از شخص متکبر که دیروز نطفه ای بوده و فردا لاشه ای است.   امام علی علیه السلام
مامان مورچه رفتم عزیزم قندمو کلی پایین آورد برای حالت طبیعی قندم مناسب شد عالی بود ولی برای بارداری دکتر میگه باید انسولین بزنی توی بارداری چیزای گیاهی نباید بخوری در صورتی که دکتر اشرف یه عالمه مریض باردار داره نمیدونم چه کار کنم شوهرم دیگه از دست کارام خسته شده اون عاشق بچه است ولی من انقدر که واسه این قند گریه کردم گفت اصلا نمیخوام ولش کن... از چشمش افتادم انقدر که دکتر رفتم
2706