2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ثابت و متحرک هر کدوم چقدر درمیاد؟

بستگی به جنس دارن مهارت رو اینا در حالت کلی ثابت ارزونتره و خب معایب داره 

ثابت بین ۸ تا ۱۶

متحرک بین ۱۲ تا ۲۴

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2731
گلم منظورم اینه ثابت میخوایین یا متحرک

عزیزم من دیروز دندونمو عصب کشی و پر کردم ۳کاناله هم بود

یکو نیم ازم گرفت

روکش رو هم واسه۲شنبه بهم نوبت داد

الان دندون عقل فک پایینم داره رشد میکنه کم کم داره نظمشونو بهم میریزه،دکتره بهم گفت باید جراحی بشه بنظرت هزینه ی جراحیش چقدر میشه؟

باید دنیارو دَک کنیم/پسبخندنخندی مدیونی😉
بستگی به جنس دارن مهارت رو اینا در حالت کلی ثابت ارزونتره و خب معایب داره  ثابت بین ۸ تا ۱۶ م ...

فرق ثابت متحرک چیه 

مال من ابان ماه گزاست رو دندونم ماهی ی بار سیمو کششو عوض میکته 

خدایا شکرت ک بعد پنج سال سخت بالاخره حاجتمو دادیو ی فندق اومد تو زندگیم🌺💗
2740
عزیزم من دیروز دندونمو عصب کشی و پر کردم ۳کاناله هم بود یکو نیم ازم گرفت روکش رو هم واسه۲شنبه بهم ...

بله باید جراحی شه البته عواملی تو هزینه دخیله مثلا دندان شما نهفته یا دراومده

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
شما دندون پزشکین؟

دانشجوام 

فرق ثابت متحرک چیه  مال من ابان ماه گزاست رو دندونم ماهی ی بار سیمو کششو عوض میکته

ثابت معمولا کاراییش کمتره میتونین در بیارین به حالت کلی گذاشته میشه مالخ شما متحرکه

دراومده یکم،نهفته نیست

پس احتمالا نیمه نهفته هست اگه نیاز به ترمیم و اینا نباشه نزدیکای ۱ هزینه داره 

مرسی از پاسخگوییت گلم💖

عزیزمی سلامت باشین🌹🌹